Czy córka Doroty Gawryluk uczęszcza na religię? Postawiła sprawę jasno

  Czy córka Doroty Gawryluk uczęszcza na religię? Postawiła sprawę jasno

  Dorota Gawryluk ujawniła, czy jej córka uczęszcza na religię
  Dorota Gawryluk ujawniła, czy jej córka uczęszcza na religię
  Źródło zdjęć: © AKPA
  13.03.2024 14:20

  Dorota Gawryluk w najnowszym wywiadzie opowiedziała o swojej postawie wobec wiary i roli matki. Gwiazda "Wydarzeń" ujawniła, czy jej córka uczestniczy w lekcjach religii.

  Jako uznana od lat za jedną z kluczowych postaci Polsatu, Dorota Gawryluk, konsekwentnie oddzielała sferę zawodową od osobistego życia, rzadko dzieląc się informacjami dotyczącymi swoich bliskich.

  Jest wiadome, że od ponad 30 lat tworzy związek z Jerzym Gawrylukiem, z którym ma dwoje dzieci - 31-letniego syna Nikona i 13-letnią córkę Marię, która obecnie skupia się na edukacji.

  Ciąg dalszy artykułu dostępny pod materiałem wideo

  Dorota Gawryluk ujawnia, czy posłała córkę na religię

  Przedstawicielka Polsatu nie kryje swoich poglądów religijnych. W rozmowie z "Dobry tydzień" podkreśliła, że świadomie zdecydowała o włączeniu córki w edukację religijną. Ma to na celu poszerzenie jej horyzontów w obszarze o znaczeniu historycznym.

  OOczywiście. Uważam, że to bardzo ważne, żeby zdobywać wiedzę o religii, która ukształtowała historię nie tylko Polski, ale też Europy i w dużej mierze świata. Trudno być człowiekiem wykształconym bez studiowania Biblii. Nie wyobrażam sobie tego. Na Biblii przecież opiera się też literatura, sztuka. Te odniesienia są wszędzie - wyjaśniała Dorota Gawryluk w "Dobrym Tygodniu".

  Źródło artykułu:WP Gwiazdy
  Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
  Zobacz także