×

Kate i William zostaną rodzicami po raz czwarty? Zapadła już oficjalna decyzja

Czwarte dziecko księżnej Kate i księcia Williama mogłoby przyjść na świat jeszcze w tym roku. Książęca para miała oficjalnie ogłosić królowej Elżbiecie II, że zamierza znów powiększyć rodzinę. Czy ich decyzja ma związek z drugą ciążą Meghan Markle?

Rodzina królewska się powiększa

Zaledwie kilka dni temu Meghan Markle ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Dla wszystkich ludzi śledzących losy dawnych członków rodziny królewskiej było to spore zaskoczenie. Do tej pory Markle zastrzegała się, że nie planuje mieć więcej dzieci, ponieważ ma na względzie dobro planety. Niejednokrotnie wspominała też, że początki macierzyństwa były dla nie wyjątkowo trudne i nie chciałaby tego przechodzić po raz kolejny. Wszystko wskazuje na to, że zmieniła jednak zdanie, ponieważ za kilka miesięcy na świat przyjdzie jej drugie dziecko.

Bardzo prawdopodobne, że to właśnie wiadomość o ciąży Meghan sprawiła, że książę William i księżna Kate zapragnęli mieć kolejne dziecko. W magazynie „Us Weekly” pojawiły się doniesienia, że książęca para poinformowała już nawet królową Elżbietę II o swoich planach. Anonimowy informator miał powiedzieć reporterom, że Kate od zawsze marzyła o tym, aby mieć czwórkę dzieci. 

Posiadanie czwórki dzieci zawsze było częścią planu Kate. Odłożyła ten pomysł, kiedy wybuchła pandemia koronawirusa, ale teraz jest światło na końcu tunelu ze szczepionką i książę Jerzy i księżna Charlotte mają wrócić do szkoły w kwietniu. Czuje się gotowa do ponownych prób.

czwarte dziecko księżnej Kate i księcia Williama
Twitter

Czwarte dziecko księżnej Kate i księcia Williama

Z nieoficjalnych źródeł dochodzą głosy, mówiące o tym, że księżna Kate od jakiegoś czasu namawia męża na czwarte dziecko. Do tej pory książę William był jednak sceptyczny i twierdził, że troje dzieci to wystarczająca ilość. Zdaniem informatora ostatnio zmienił zdanie.

Kate potrzebowała trochę czasu, zanim przekonała Williama do starań o czwarte dziecko. Dotychczas mówił, że troje dzieci to więcej niż wystarczająco. Myśl o czwórce sprawiła, że poczuł się przytłoczony… Ale pragnienie Kate, by mieć kolejne dziecko, zainspirowało go i ostatecznie kocha i docenia bezpieczne otoczenie rodzinne, którego nigdy nie miał, gdy dorastał. Dlaczego by go nie powiększyć? Po zastanowieniu się nad tym, znalazł się po tej samej stronie i nie może się doczekać przyszłości – czytamy.

Królowa Elżbieta miała już zostać poinformowana o planach Kate i Williama. Cieszy się, że ich rodzina znów się powiększy.

Królowa Elżbieta wie o planach pary. Jest szczęśliwa, ale i zaniepokojona tym, że Kate i William „gryzą więcej, niż są w stanie przeżuć”, zwłaszcza, że Kate nie chce zatrudniać kolejnej niani do pomocy.

czwarte dziecko księżnej Kate i księcia Williama 3
Instagram
czwarte dziecko księżnej Kate i księcia Williama 4
Instagram

Fotografie: Twitter, Instagram

Może Cię zainteresować