×

Dwa miesiące temu Kate urodziła trzecie dziecko. Media są przekonane, że znów jest w ciąży

Książę Louis Arthur Charles z Cambridge, trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama, przyszło na świat 23 kwietnia w szpitalu St. Mary’s Hospital w Paddington w zachodnim Londynie. Od samego początku wszyscy byli bardzo ciekawi tego, jak wygląda braciszek księżnej Charlotte i księcia George’a.

Świat poznał go w dniu urodzin

Jego mama jeszcze tego samego dnia wyszła przed szpital, aby pokazać dziecko światu. Wszyscy byli zachwyceni nie tylko formą Kate, ale i urodą jej synka.

Podobieństwo do rodzeństwa

Niektórzy zaczęli dostrzegać już znaczne podobieństwo do brata i siostry, którzy wykazali się ogromną odpowiedzialnością, pozując z Louisem w czasie sesji.

Szokujące doniesienie

Do tej pory wszelkie spekulacje na temat kolejnych ciąż księżnej Kate okazywały się trafione, dlatego nie wszyscy podchodzą sceptycznie do tego, co opublikował magazyn Life & Style Weekly, a gazeta wprost pisze, że żona księcia Williama spodziewa się… czwartego dziecka!

Dowodem mają być zachcianki Kate

Gazeta powołała się na anonimowego informatora, który zdradził, że żona Williama marzy o drugiej córce. Wspomina także o rzekomych zachciankach księżnej, które dopadają kobiety w ciąży. Ma ona jeść słodycze, aby po chwili rozkoszować się indyjskim curry. Jeśli to prawda, Kate byłaby w ciąży zaledwie 2 miesiące po narodzinach trzeciego dziecka!

Okłada wprost krzyczy do czytelnika

Może Cię zainteresować

zamknij