×

Czwarta ciąża księżnej Kate? Jej najnowsze zdjęcie wywołało takie spekulacje

Czwarta ciąża księżnej Kate? Tak twierdzą zagraniczne media na podstawie zdjęcia wykonanego jej z ukrycia. Żona Williama wybrała się bowiem na zakupy w kraciastej pelerynie, która w okolicach brzucha była dość rozłożysta. To wywołało falę spekulacji. Obejrzyjcie zdjęcia i zdecydujcie, czy jest się czym ekscytować…

Dzieci Williama i Kate

Księżna Kate i książę William nigdy nie ukrywali, że rodzina jest dla nich najważniejsza. Ich pierwszy syn George przyszedł na świat dwa lata po ślubie, a dwa lata później dołączyła do niego siostra Charlotte. W kwietniu 2018 roku Brytyjczycy hucznie świętowali narodziny trzeciego książątka, które otrzymało imię Louis. W Polsce też się zrobiło zamieszanie, bo tabloidy wyliczyły, że do poczęcia dziecka mogło dojść podczas oficjalnej wizyty książęcej pary w naszym kraju.

Entuzjazm Kate i Williama do powiększania rodziny sprawił, że śledzenie każdej wypukłości na sylwetce księżnej stało się ulubionym zajęciem mediów. W przypadku Kate, która po trzech ciążach zachowała szczupłą sylwetkę i najchętniej nosi obcisłe sukienki, każdy dodatkowy gram jest zauważany i szeroko komentowany w tabloidach, nie tylko zresztą brytyjskich.

Każda sytuacja, gdy księżna rezygnuje z towarzyszenia mężowi podczas oficjalnych okazji, powoduje plotki, że przyczyną może być kolejna ciąża księżnej Kate.

Jakiś czas temu córka książęcej pary, Charlotte wywołała falę spekulacji, rozpowiadając w szkole, że lada chwila w rodzinie pojawi się nowa siostrzyczka. Sprawę nagłośniła jedna z pracownic szkoły:

Usłyszała słowa Charlotte i nie mogła uwierzyć własnym uszom! Charlotte mówiła bardzo głośno i była absolutnie przekonana, że ​​jej mama jest w ciąży. Powiedziała, że ​​nie może się doczekać, była bardzo podekscytowana.

Jak się potem okazało, dziewczynka po prostu wyraziła głośno swoje marzenie o siostrzyczce, nie mające, przynajmniej na tamtą chwilę, pokrycia w rzeczywistości. Jednak ostatnio Brytyjczycy znów popadli w ekscytację, tym razem z powodu… peleryny.

Czwarta ciążą księżnej Kate?

Od początku pandemii koronawirusa rodzina królewska kontaktuje się z poddanymi za pomocą Internetu. Podczas takich transmisji Kate pokazuje się tylko od ramion w górę, czyli w wydaniu portretowym. Wszystkich jednak najbardziej interesuje to, co dzieje się poniżej.

Trochę światła na tę sprawę może rzucić najnowsze zdjęcie księżnej z wyprawy na zakupy. Kate zrezygnowała tym razem z ulubionego obcisłego kroju płaszcza na rzecz obszernej peleryny. Fotoreporterów zaintrygowało to, jak materiał układa się na brzuchu księżnej. Zdjęcie ukazujące intrygujące wybrzuszenie ukazało się na okładce australijskiego magazynu New Idea. Redakcja pisma nie tylko jest głęboko przekonana, że księżna jest w czwartej ciąży, lecz nawet zapewnia, że zna płeć dziecka.

Tytuł głosi:

Radość Kate i Williama, Charlotte będzie miała siostrę.

W artykule gazeta powołuje się na rzekomego znajomego pary, który twierdzi, że podczas pandemii koronawirusa książęca para intensywnie pracowała nad poczęciem czwartego potomka:

Kate chce czwartego dziecka, i myślę, że ta kwarantanna zwiększyła szanse na to. Zawsze uważałem, że taka izolacja doprowadzi do wyżu demograficznego, więc nie zaskoczy mnie, jeśli Cambridge’owie dołączą do klubu rodziców.

Cóż, poczekamy, zobaczymy. Ciąża ma to do siebie, że nie da się jej bez końca ukrywać. No chyba, że jest tylko urojeniem tabloidów.

Źródła: plejada.pl, www.newidea.com.au
Fotografie: Newidea, Twitter, Instagram

Może Cię zainteresować