in

Poprosił, by na pierwszą randkę włożyła czarną sukienkę. W aucie dowiedziała się, gdzie jadą

Pierwsze randki są zawsze przepełnione emocjami, bo nie wiemy, jak partner/partnerka będzie się zachowywać. Wprawdzie mamy jakieś wyobrażenie o danej osobie, ale czasem może ono się rozminąć z tym, jak wygląda rzeczywistość.

To, co spotkało tę kobietę, wydaje się, że nigdy nie powinno mieć miejsca, ale jednak się wydarzyło…

Użytkowniczka Twittera @itssraych podzieliła się z ludźmi tym, jak wyglądała jej pierwsza randka. Nie miała oporu przed tym, aby się tym podzielić, ponieważ uznała, że ta historia powinna ujrzeć światło dzienne.

Poprosił, by na pierwszą randkę włożyła czarną sukienkę. W aucie dowiedziała się, gdzie jadąUdostępnij

„Moja kumpela w luźnej rozmowie zapytała mnie o to, jak wyglądała moja najgorsza randka”

Nie miała chyba pojęcia, że usłyszy coś tak okropnego. Powiedziałam, że rozmowa z tym facetem przebiegała naprawdę fajnie i uznaliśmy, że nie ma co pisać w nieskończoność i czas się spotkać. Poprosił mnie tylko, żeby założyła czarną sukienkę. No ok, pomyślałam sobie, że chce po prostu, żeby wyglądała elegancko, a ja się cieszyłam, bo czekała mnie niespodzianka. Nie myślałam, że aż taka…

Podjechał po mnie, otworzył drzwi, naprawdę było miło. Skomplementował mój wygląd, po czym nagle skręcił w uliczkę, którą dobrze znałam, ponieważ jeździłam tamtędy na cmentarz. Zaczęłam się bać, ale on nagle zaczął mówić:

„Bardzo potrzebowałem kogoś w tej ciężkiej chwili. Właśnie dojeżdżamy na pogrzeb mojej babci. Myślę, że gdybym Ci powiedział, to byś nie przyjechała”

No byłam w szoku, a do tego dowiedziałam się, że w sumie tego samego dnia, którego pisaliśmy, to zerwała z nim dziewczyna! Co za gość!

Poprosił, by na pierwszą randkę włożyła czarną sukienkę. W aucie dowiedziała się, gdzie jadąUdostępnij

„Nie wiedziałam, co mam zrobić, ale jakoś tak się to potoczyło, że zostałam na pogrzebie”

Bardzo smutna chwila i pożegnanie ukochanej osoby, a wśród zebranych byłam ja! To było najdziwniejsze uczucie na świecie. A facet, z którym tam przyszłam, trzymał mnie za rękę, płakał i dwa razy nazwał mnie imieniem swojej byłej! A po pogrzebie podeszliśmy do jego rodziców i on zaczął mnie przedstawiać, jak gdyby nigdy nic!

Poprosił, by na pierwszą randkę włożyła czarną sukienkę. W aucie dowiedziała się, gdzie jadąUdostępnij

Czy można sobie wyobrazić bardziej niezręczną randkę?!

*zdjęcia mają charakter poglądowy

Napisz do nas, jeśli spotkała Cię historia, którą chcesz się podzielić: [email protected]

Źródło: kidspot.com.au | Fotografie: youtube.com, pixabay.com, pixabay.com