×

Ciężarna kobieta poczuła się źle tuż po starcie samolotu. Kilka minut później zaczęła rodzić

Mimo że poród planuje się zazwyczaj na konkretny dzień, często jest tak, że data ta po prostu się nie sprawdza. Właśnie tak było i w tym przypadku. Widać, maluchy od początku uwielbiają rozrabiać i za nic mają słowa dorosłych… :)

Cristina Penton z Phoenix była w 32. tygodniu ciąży, dlatego nie obawiała się lotu samolotem. Nawet przez myśl nie przemknęło jej, że synek, który miał przyjść na świat dopiero za 4 tygodnie, tak bardzo się pośpieszy. Kobieta przed lotem uzyskała też zgodę lekarza na podróż, a poprzednie ciąże zakończyły się porodami o czasie.

Dziesięć minut po starcie źle się poczuła, a już po chwili zaczęły się skurcze. Kobieta wiedziała, że jej dziecko będzie jednym z tych urodzonych w niezwykłych miejscach. Była przerażona, ale miała też ogromne szczęście – na pokładzie samolotu znajdowała się pielęgniarka, a nawet i pediatra. Po 50 minutach porodu na świecie pojawił się synek Cristiny. Śliczny, zdrowy chłopiec.

Oto nagranie z pokładu samolotu:

We just experienced the birth of a baby in the seat in front of us on our flight and had to do an emergency landing in New Orleans we visited with the doctor that delivered the baby while waiting to get on our flight!????❤ posted on YouTube here's the link https://m.youtube.com/watch?v=IklxVvpORiY also for exclusive extra videos of the baby after birth go to that link and find the video on the channel. ☆ Please contact licensing@storyful.com for new stories.

Opublikowany przez Shelley Hedgecock Starks Sobota, 24 czerwca 2017

Polecane

Może Cię zainteresować