×

Cristiano Ronaldo rzucił wyzwanie internautom. Teraz masz szansę go pokonać!

Cristiano Ronaldo rzucił wyzwanie internautom. Piłkarz Juventusu zaproponował „StayAtHomeChallenge”, w którym trzeba wykazać się formą fizyczną. Każdy może rywalizować z gwiazdą futbolu.

Cristiano Ronaldo rzucił wyzwanie internautom

Akcja pod szyldem „Living Room Cup” polega na zrobieniu jak największej liczby spięć mięśni burza w leżeniu na plecach w czasie 45 sekund. Słynny piłkarz Juventusu Turyn i reprezentacji Portugalii rzucił wyzwanie internautom. Zachęcił również, aby spróbowali pobić jego osiągnięcia.

W poście na Instagramie napisał:

Cześć, mam dla Was nowe wyzwanie, żebyście pozostawali aktywni: 'Living Room Cup', przebywając w domu. Czy zdołacie pobić mój rekord? Pokażcie mi, co potraficie

Rekord do pobicia

Rekord Ronaldo wynosi aż 142 powtórzeń. Piłkarz zachęca każdego, kto tylko czuje się na siłach, do wzięcia udziału w konkurencji. Wyzwanie należy nagrać, a wideo przesłać do Portugalczyka i… sława gwarantowana!

Do Living Room Cup dołączył m.in. sekretarz generalny PZPN Maciej Sawicki. Udało mu się wykonać 77 powtórzeń. Natomiast w świecie sportu jako pierwszy wyzwanie podjął inny piłkarz Juve – Blaise Matuidi. Sportowiec walczył dzielnie. Jemu również nie udało mu się pobić wyniku Cristiano.

Lekarze zachęcają do aktywności

W czasie pandemii koronawirusa, lekarze zachęcają do ćwiczeń fizycznych. Chociaż wszelkiego rodzaju obiekty sportowe, w tym siłownie, zamknięte są do odwołania, to trenować można bez wychodzenia z domu.

Codzienna porcja ruchu jest bowiem niezbędna dla zdrowia, a także wzmacnia nasz układ odpornościowy. Dyrektor generalny WHO, Tedros Adhanom, podkreślił ogromne znaczenie aktywności fizycznej szczególnie w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Wyzwania w czasie kwarantanny

Do niedawna popularnością cieszyło się wyzwanie zdjęcia z młodości. Internauci nominowali się wzajemnie do dodawania zdjęć ze swojej przeszłości, często ukazujących ich jako maluchy mające kilka lat.

Tego challenge’u podjęli się nawet niektórzy celebryci oraz dziennikarze. Miało to na celu zaapelowanie do ludzi, aby pozostali w domach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Źródła: www.o2.pl, sportowefakty.wp.pl, laczynaspasja.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij