×

Córka Putina zniknęła?! Spekulanci przedstawiają kilka możliwych scenariuszy

Elizawieta Kriwonogich, znana również jako Luiza Roznoya, podobno jest nieślubną córką Putina. Elizawieta była bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Była, bowiem jej konta zostały usunięte. Czyżby córka Putina zniknęła?!

Życie prywatne Władimira Putina

Życie prywatne Władimira Putina to niewątpliwie jedna z najbardziej skrywanych tajemnic Kremla. Oficjalnie przyjęło się, że Putin ma dwie córki, Marię i Jekaterinę, ze swoją byłą już żoną Ludomiłą Aleksandrową. Rozwiedli 6 czerwca 2013 roku.

themoscowtimes.com

Jak wyglądało życie prywatne rosyjskiego dyktatora później? Tutaj teorii jest wiele. W mediach pojawiają się bowiem sprzeczne informacje.

Rosyjski przywódca miał związać młodszą gimnastyczką artystyczną, Aliną Kabajewą, która przyszła na świat w 1983 roku. Według doniesień, para potajemnie wzięła ślub i doczekała się czwórki dzieci. Nieoficjalnie mówi się, że w wyniku bliskiej relacji ze Swietłaną Kriwonogich w latach 90., Putinowi urodziło się kolejne dziecko, córka imieniem Luiza. Zatem jeśli wierzyć doniesieniom, w rzeczywistości prezydent Rosji powinien mieć siedmioro dzieci.

Luksusowe życie Swietłany i jej córki

Elizawieta Kriwonogich, znana także jako Luiza Rozova, podobno jest nieślubną córką Putina, choć nie ma na to bezsprzecznych dowodów, a prezydent Rosji nigdy nie potwierdził, że Luiza Rozova jest jego córką.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Newslink7.com (@newslink7com)

Młoda dziewczyna jeszcze kilka miesięcy temu była bardzo aktywna na Instagramie, gdzie obserwowało ją ponad 100 tys. osób. Poprzez media społecznościowe chętnie chwaliła się drogimi ubraniami i luksusowym życiem. W jednym z postów Luiza potwierdziła, że mieszka w bajecznym apartamencie w Monte Carlo. Była to dokładnie ta sama posiadłość, która została ujawniona podczas śledztwa Pandora Papers, jako własność Swietłany Kriwonogich, matki Luizy. Swietłana była z kolei sprzątaczką i domniemaną kochanką Władimira Putina, która pławiła się w luksusach w zamian za milczenie na temat ich związku.

Córka Putina zniknęła

Czar mediów społecznościowych młodej Luizy prysł niczym bańka mydlana z powodu sytuacji na Ukrainie. Dziewczynę, która jest uważana za córkę Władimira Putina, błyskawicznie zalała fala hejtu. Pod jej postami pojawił się setki komentarzy pełne nawiązań do wojny. Sama Rozova nie zabrała głosu na ten temat. Niedługo potem wszystkie oficjalne konta młodej dziewczyny zostały całkowicie usunięte. Dziś nikt nie wie, co tak naprawdę dzieje się z Luzą i gdzie obecnie przebywa. Powstało na ten temat już wiele teorii.

Spekuluje się, że Luzia przebywa w posiadłości w Szwajcarii. Inna z teorii głosi, że cała rodzina rosyjskiego przywódcy przebywa w luksusowym, nowoczesnym bunkrze na dalekiej Syberii. Oczywiście nie można także wykluczyć wielu innych scenariuszy…

Źródła: www.o2.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij