Kategorie Inne

Pomalowała chorą na raka mamę i założyła jej perukę. Kobieta zmieniła się nie do poznania

Chemioterapia potrafi być dla naszego organizmu bardzo wyniszczająca, co widać gołym okiem – diametralnie spada nasza odporność, tracimy na wadze i zaczynają wypadać nam włosy. Taka kolej rzeczy niesie za sobą kolejne konsekwencje. Osobie chorej na raka spada poczucie własnej wartości i pewność siebie. Nie inaczej było w przypadku naszej bohaterki. Jej córka postanowiła zrobić jednak wszystko, aby poprawić jej nastrój i wywołać uśmiech na twarzy kobiety.

Nagranie, które wzrusza do łez

Blogerki urodowe bardzo często pokazują, jak ukryć niedoskonałości skóry, poprawić swoją urodę, a tym samym zbliżyć się do ideału, który jest gdzieś tam w ich głowach. Oczywiście nie zawsze pokrywa się to z oczekiwaniami obserwatorów. Bez względu jednak na to, nagranie, które jakiś czas temu pojawiło się w sieci, z jednej strony porusza do łez, a z drugiej sprawia, że w naszych duszach zaczyna rysować się delikatny uśmiech, radość, a także nadzieja.

Pomalowała chorą na raka mamę i założyła jej perukę. Kobieta zmieniła się nie do poznania

Pomalowała chorą na raka mamę

Dzisiaj mam dla was wyjątkowy film, który zrobiłam przy współpracy z mamą… – napisała Nadine pod swoim filmem

Na nagraniu widzimy, jak mama blogerki zmienia się nie tylko pod kątem wyglądu, ale również i zachowania. Kiedy tylko zauważa zarys brwi, na jej twarzy pojawia się bowiem pierwszy uśmiech, który nie był na niej widziany od bardzo dawna. Z pewnością nie spodziewała się takiego efektu. Niektórzy porównują jej reakcję do momentu, kiedy przyjaciel zwraca nam coś cennego. Też Wam to przypomina?

Krótkie, wzruszające nagranie z malowania chorej na raka mamy możesz obejrzeć poniżej