×

Córka milionerki została znaleziona martwa. Ciało 18-latki znajdowało się na dnie basenu

Wakacyjny sezon wciąż trwa. O ile zdecydowanej większości z nas kojarzy się on ze wspaniale spędzonym czasem w gronie najbliższych, o tyle rodzina pewnej milionerki wolałaby, aby do świetnie zapowiadającego się wyjazdu nigdy nie doszło. Wszystko przez tragedię, która miała miejsce 13 sierpnia 2019 roku w willi na Majorce. To właśnie wtedy 18-letnia Josie Clacher, córka milionerki, została znaleziona martwa na dnie tamtejszego basenu.

Córka milionerki została znaleziona martwa

Josie Clacher, która w sierpniu skończyłaby 19 lat, była córką milionerki Rachel Clacher. Kobieta dorobiła się majątku jako współzałożycielka firmy Moneypenny. Szacuje się, że wartość przedsiębiorstwa przekracza wartość 100 milionów funtów. Wszystkie te pieniądze mają się jednak nijak w obliczy tego, co wydarzyło się 13 sierpnia 2019 roku. To właśnie wtedy przyjaciele Josie Clacher dokonali wstrząsającego odkrycia. We wtorek w godzinach porannych na dnie basenu zauważyli ciało 18-letniej dziewczyny po tym, jak jeden z okolicznym mieszkańców usłyszał krzyki. Mimo niemal natychmiastowego przyjazdu służb ratunkowych, nie udało się przywrócić czynności życiowych nastolatce.

Dochodzenie w sprawie śmierci dziewczyny

Póki co wciąż nie wiadomo, co tak naprawdę wydarzyło się w willi na Majorce. Nieoficjalnie mówi się, że Josie poprzednia noc miała spędzić poza domem, a w basenie została odnaleziona niedługo po powrocie do willi.

Co były przyczyną śmierci młodej dziewczyny? Póki co odpowiedź na to pytanie nie jest jeszcze znana. Wkrótce ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok, która pozwoli stwierdzić przyczynę zgonu 18-latki.

Polecane

Może Cię zainteresować