×

Najstarsza córka Madonny ma już 22 lata. Urodę z pewnością odziedziczyła po mamie

Lourdes Leon to najstarsza córka jednej z najsłynniejszych piosenkarek świata, Madonny, i popularnego trenera fitness, Carlosa Leona. Choć ciężko w to uwierzyć, młoda dziewczyna ma już 22 lata i rozwija swoją karierę jako modelka i projektantka. Może się pochwalić udziałem w kilku kampaniach reklamowych znanych marek, a wszystko za sprawą jej urody, która od lat budzi podziw wśród mediów z całego świata.

Porównanie do matki

22-latka wielokrotnie już była porównywana do swojej matki i nikogo nie powinno to dziwić. Wielokrotnie zdarzało jej się nawet ją naśladować. Wystarczy przypomnieć sobie Madonnę, która postanowiła przestać depilować pachy. Na odpowiedź ze strony córki, która poszła w jej ślady, nie trzeba było długo czekać. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj. Obie również budzą sporo kontrowersji, co ma głównie związek z paleniem marihuany oraz udziałem w prowokujących reklamach.

„Nie chcę być kojarzona z mamą”

Lourdes zwana także Lolą otwarcie mówi, że nie chce być kojarzona z mamą. Marzy o tym, aby sama zapracować na swoje nazwisko i póki co idzie jej to całkiem nieźle.

Kontrowersyjny wygląd

Kontrowersje Lourdes wzbudza jej rockowy styl. Już od dłuższego czasu 22-latka wyróżnia się tatuażami i kolczykami, które ozdabiają różne części jej ciała. 

Wspólne wystąpienia

Oprócz kariery modelki, Loudres może pochwalić się także występami na scenie wraz z matką – podczas tournée Madonny występowała głównie jako tancerka.

Jak widać łączy je naprawdę sporo. Widzicie podobieństwo?

Może Cię zainteresować

zamknij