×

Córka Madonny się nie depiluje. Gdy jej mama wrzuciła zdjęcie, w sieci zawrzało!

Córka Madonny się nie depiluje. 24-letnia celebrytka nie wstydzi się swojego owłosienia i z chęcią pozuje do zdjęć, na których jest ono wyraźnie widoczne. Jej matka ostatnio opublikowała fotografię, która wywołała burzliwą dyskusję wśród internautów. Czy Lourdes powinna udać się na zabieg depilacji?

Skąd niechęć do depilacji?

W XXI wieku zdecydowana większość kobiet oraz mężczyzn skłania się ku wizji idealnie gładkiego, zadbanego ciała. Zredukowane do minimum owłosienie kojarzy się z czystością i dbałością o zdrowie. Pozbycie się włosów w intymnych częściach ciała oraz pod pachami pozwala zapobiegać namnażaniu się bakterii. W efekcie może to uchronić przed poważnymi infekcjami oraz nieprzyjemnymi zapachami.

Pomimo korzyści, jakie niesie ze sobą depilacja, nie brakuje osób, które są jej przeciwne. Co więcej, od jakiegoś czasu obserwuje się wzrost zainteresowania szeroko rozumianą naturalnością. Przybywa kobiet, które twierdzą, że nakłanianie do depilacji ogranicza je i sprawia, że źle czują się w swoim ciele. Wiele wskazuje na to, że do ich grona dołączyła także córka „królowej popu”.

24-letnia Lourdes Leon niedawno znalazła się w centrum uwagi po tym, jak jej matka udostępniła na Instagramie dość kontrowersyjne zdjęcie. Na fotografii widać jak „królowa popu” oraz jej córka pozują do selfie. Elementem, który najbardziej rzuca się w oczy jest owłosiona pacha Lourdes. Internauci od razu dostrzegli bujne owłosienie córki gwiazdy. W komentarzach zawrzało. Część ludzi zaczęła bronić Lourdes, mówiąc że ma prawo dbać o swoje ciało według własnego uznania.

Pozwólcie kobietom robić to, na co mają ochotę. Dlaczego dyskutujecie tylko o włosach pod pachami, zamiast po prostu podziwiać zdjęcie.

Inni podkreślali, że owłosienie w tym miejscu świadczy o braku higieny.

córka Madonny się nie depiluje 4
Instagram
Instagram

Córka Madonny się nie depiluje

Pojawiło się również sporo głosów, przemawiających za tym, że Madonna umyślnie opublikowała zdjęcie z córką, aby wzbudzić zainteresowanie jej osobą. Wszakże z łatwością można było przewidzieć, że fotografia wywoła kontrowersje i będzie bodźcem do rozpoczęcia żywej dyskusji. Jeden z internautów trafnie podsumował całe zamieszanie:

Wszyscy przegraliście, a ona [Madonna – przyp. red.] wygrała. Znowu stała się viralem.

Lourdes Leon urodziła się 14 października 1996 roku. Jest owocem związku Madonny oraz trenera fitnessu Carlosa Leona. Oprócz córki, Madonna ma jeszcze pięcioro innych dzieci. Z małżeństwa z Guyem Ritchim urodził się przyrodni brat Lourdes, Rocco Ritchie. Madonna adoptowała także Davida, Mercy’ego, Esterę i Stellę. 24-letnia Lourdes od wielu lat robi karierę w show biznesie. Może się poszczycić licznymi występami w reklamach luksusowych marek.

Niedawno głośno było o kobiecie, która bardzo źle czuje się z faktem, że jej chłopak zmusza ją do regularnej depilacji miejsc intymnych. A to przecież jej ciało, prawda?

córka Madonny się nie depiluje
Instagram
córka Madonny się nie depiluje 5
Instagram

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij