×

Dowbor podzieliła się zdjęciem córki. Aż ciężko uwierzyć, że ma już 19 lat

Przemijający czas najbardziej widać po dzieciach, które zmieniają się w błyskawicznym tempie. Katarzyna Dowbor ma dwójkę dzieci – 39-letniego syna, Macieja, i 19-letnią córkę, Marię. O ile pierwszy z rodzeństwa jest doskonale wszystkim znany jako polski dziennikarz i prezenter telewizyjny, o tyle o córce Dowbor nie każdy słyszał. Teraz mama 19-latki postanowiła o niej przypomnieć. W końcu jest już pełnoletnia, a przecież jeszcze niedawno była małym szkrabem, którego pamiętamy chociażby z publikowanych przez dziennikarkę zdjęć.

Wtedy była jeszcze małą dziewczynką…

Katarzyna Dowbor już niejednokrotnie chwaliła się córką, która jest owocem związku dziennikarki z Jerzym Baczyńskim, redaktorem naczelnym „Polityki”. Ostatni raz publikowała jej zdjęcia jednak kilka lat temu, kiedy pełnoletnia aktualnie dziewczyna była jeszcze małym dzieckiem.

PAP

Lata lecą

Teraz Maria ma skończone 19 lat i jak się okazuje, już wkrótce, a dokładniej w październiku, zacznie studnia na jednej z renomowanych brytyjskich uczelni. I choć to wiadome było od kilku miesięcy, dla Katarzyny Dowbor jest to powód do zmartwień. W celu uniknięcia niepotrzebnego stresu postanowiła więc pojechać razem z córką. Chce pomóc jej się zaaklimatyzować w nowym miejscu i wie, że razem będzie im po prostu raźniej – taką informację podaje portal wp.pl.

Taka kolej rzeczy niekoniecznie służy mamie

Katarzyna Dowbor już od jakiegoś czasu żyje w ciągłym stresie. Od kilku lat choruje na nadczynność tarczycy, a to z kolei skłoniło ją do wzięcia pod uwagę wcześniejszej emerytury. Miejmy nadzieję, że wyprowadzka córki nie będzie dla niej kolejnym zmartwieniem na dłuższą metę.

Nauka na angielskich uczelniach sporo kosztuje

Maria nie będzie miała problemów z opłaceniem kolejnych semestrów edukacji. Studia ma sfinansować bowiem ojciec nastolatki – Jerzy Baczyński. Jest jednak inny problem, a mianowicie zdrowie dziewczyny, o które martwi się jej mama. Przypomnijmy, że jeszcze w czasie liceum Maria często mdlała, a lekarze nie mieli pojęcia, co jej jest. Kilka razy trafiła nawet do szpitala, ale nic to nie dało – powód jej złego samopoczucia wciąż był nieznany. Dopiero kiedy jeden ze specjalistów zalecił sprawdzenie poziomu cukru, okazało się, że Maria ma wyjątkowo niską zawartość cukru we krwi.

Jak teraz wygląda 19-latka?

Fani dziennikarki zauważyli, że jej nastoletnia córka staje się do niej coraz bardziej podobna, o czym świadczą zamieszczane pod ich wspólnym zdjęciem komentarze.

Cała mama!

O kurczę myślałam, że to Pani zdjęcie z młodzieńczych lat

Faktycznie są do siebie aż tak podobne? Myślicie, że córka pójdzie w ślady matki i jej brata i tak jak oni zostanie dziennikarzem?

Może Cię zainteresować

zamknij