×

„Jedną nogą przytrzymywałam zamknięte drzwi”. Szczere wyznanie mamy o seksie

Zbliżenia dwójki ludzi, którzy zostali rodzicami, nie zawsze wyglądają tak jak przed narodzinami dziecka, a uściślając – czasem w ogóle nie wyglądają, bo po prostu ich nie ma ?. Nagle w nocy słyszycie tupot małych stóp, które zmierzają w kierunku waszej sypialni i już wiecie – czar prysł.

W małżeństwie z dzieckiem koniec z szalonym zbliżeniem na blacie w kuchni lub okrzykami rozkoszy. Świat się wtedy odrobinę zmienia ?

O tym, jak bardzo, wie dokładnie Constance Hall i jej mąż. 32-latka podzieliła się swoimi przemyśleniami na Facebooku i odarła ten temat ze wszelkich złudzeń. Nie ma co ukrywać – ma kobitka rację ?

„Wczoraj mieliśmy „rodzicielski seks”. Wiecie o czym mówię… to 3,5 minuty pomiędzy zmienianiem pieluchy, a gotowaniem”

To ten czas, kiedy odkrywasz, że Twoje dzieci są czymś zajęte, a Ty zdajesz sobie sprawę, że minął prawie miesiąc od ostatniego razu, a wy zaczynacie traktować siebie, jak współlokatorów.

To ten moment, kiedy uwodzenie w wykonaniu twojego męża polega na wskazaniu jednym palcem w kierunku sypialni, a drugim na swojego członka. To ta chwila, kiedy przyjmujesz taką pozycję w łóżku, by jedną nogą podtrzymywać zamknięte drzwi, a twój krzyk w porównaniu z wrzaskiem twoich dzieci może okazać się całkiem cichy

„To także moment, kiedy bez względu na to, jak gorąca będzie atmosfera, ty jesteś gotowa na wizytę dzieci, które przyłapały mamusię i tatusia na ćwiczeniu jogi”

Mężczyźni to niesamowite stworzenia. To inspirujące, kiedy widzisz, jak facet jest w stanie w takich okolicznościach skończyć. Dla nas, kobiet, to nie zawsze jest takie proste.

Dla faceta na szczęście nie ma problemu i nie przeszkadza mu nawet to, że po prostu leżałam ze zwisającymi piersiami i brzuchem po ciąży, niewydepilowana i nie świeżo po kąpieli. On nadal myśli, że jestem niesamowita. Na szczęście!

Kochani rodzice, utożsamiacie się z tym wyznaniem?

Może Cię zainteresować

zamknij