×

Dziewczynka kurczowo trzymała się ciała zmarłej mamy. Kobieta utonęła, aby ją uratować

Collette Sulcer była 41-letnią mieszkanką stanu Teksas. Późnym popołudniem, w czasie trwania huraganu Harvey, uciekała ze swoją 3-letnią córeczką w bezpieczne miejsce. Nagle droga, którą się poruszały, została całkowicie zalana.

Auto nie było w stanie jechać dalej, a wody ciągle przybywało. To wtedy bohaterska mama odważyła się wysiąść z samochodu, aby znaleźć dla swojej córeczki jakieś schronienie.

Policjanci twierdzą, że robiła wszystko, aby utrzymać główkę swojego dziecka ponad poziomem wody.

Oficer Carol Riley, rzeczniczka prasowa Departamentu Policji w Beaumont, informuje, że ciało Collette Sulcer zostało znalezione przez ratowników w jednym z kanałów, a przy nim znajdowała się maleńka Jordyn Grace.

Dziewczynka kurczowo się go trzymała.

Prawdziwa bohaterka!

Policjantka uważa również, że ta kobieta świadomie poświęciła swoje własne życie, aby uratować maleńką córeczkę. Bardzo długo przebywały w wodzie, w końcu Collette brakło już sił. 3-latka miała też plecak, który pomagał jej w unoszeniu się nad wodą.

W momencie gdy je zauważono, poziomo wody był już tak wysoki, że dziewczynka w każdej chwili również mogła stracić życie. Na szczęście udało się ją uratować.

Organizm dziewczynki był skrajnie wychłodzony i wyczerpany. Malutka trafiła do szpitala, a gdy dojdzie do siebie, znajdzie się pod opieką rodziny.

Collett była wspaniałą matką i cudowną kobietą.

Może Cię zainteresować

zamknij