×

Co się stało Magdzie Narożnej? Fani zaniepokojeni zdjęciem wokalistki disco-polo

Co się stało Magdzie Narożnej? Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi pochwaliła się na Instagramie zdjęciem w bikini, ale tym razem uwagę fanów przykuło nie tylko jej zgrabne ciało. „Jest to przymusowy odpoczynek” wyznała wokalistka.

Pobyt w szpitalu

Za zespołem Piękni i Młodzi gorący okres, pełen zabaw i wesel. Lato to czas wytężonej pracy dla gwiazd disco polo. Ale Magdalena Narożna w tym roku nie miała zbyt wiele szczęścia.

Po występie na „Sylwestrze marzeń” między nowymi partnerami Magdaleny i Dawida Narożnych w zakopiańskim hotelu miało dojść do bójki. Sprawa była szeroko komentowana w tabloidach, a gwiazdy disco polo nie mogły raczej zaliczyć początku nowego roku do udanych.

W czerwcu wokalistka podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciem, z którego wynika, że trafiła do szpitala. Chociaż Narożna nie przyznała, co było powodem, fanów mocno zaniepokoił jej stan zdrowia. Pod postem pojawiło się ponad 400 komentarzy.

Co się stało Magdzie Narożnej
Instagram

Co się stało Magdzie Narożnej?

Teraz fani ponownie mają powód do zaniepokojenia. Jeszcze trzy dni temu Magdalena Narożna bawiła ludzi na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach. Co się wydarzyło od tego czasu?

Narożna dodała zdjęcie w bikini, na którym wygląda na zrelaksowaną. Wokalistka disco polo dodała jednak w opisie, że jest to „przymusowy odpoczynek”. A na jej prawej ręce pojawił się… opatrunek!

Narożna ma dwa palce w szynach.

Z tego wszystkiego to może chociaż trochę opalenizny się pojawi :) bo zawsze jest coś do roboty i nie ma się kiedy położyć na słoneczku :)) a teraz przymusowy odpoczynek … miłego dnia :)

– napisała.

Wokalistka nie zdradziła, w jaki sposób „zapracowała” na ten opatrunek. Widać jednak, że chętnie go eksponuje.

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować