×

Co można robić z chłopakiem, czyli sposoby na przełamanie rutyny w związku

Jeżeli do naszego związku wkradła się nuda i rutyna, nie oznacza to wcale, że nasza miłość się wypala. Powinniśmy zdawać sobie sprawę, że o miłość trzeba dbać. Nie jest ona nam dana raz na zawsze. Mamy wiele możliwości, żeby podnieść temperaturę naszych uczuć i sprawić, że zachwycimy się sobą na nowo. Co można robić z chłopakiem? Zapoznajmy się z kilkoma pomysłami, które skutecznie pomogą nam zwalczyć rutynę w naszym związku.

Co można robić z chłopakiem w wolnym czasie?

Kiedy jesteśmy parą już od dłuższego czasu, prawdopodobnie mamy już swoje przyzwyczajenia. Jest w tym wiele uroku, jednak powinniśmy pamiętać, że od czasu do czasu warto jest przełamać schematy. Kiedy wspólnie robimy coś nowego, uczymy się siebie nawzajem, a niekiedy nawet poznajemy się na nowo. Dzięki temu po prostu nie mamy jak się sobą znudzić. Zastanówmy się co zwykle robimy z naszym chłopakiem kiedy jesteśmy w domu? Jeżeli zwykle siedzimy przed telewizorem lub po prosu przeglądamy zawartość naszych laptopów, czas z tym skończyć. Przekonajmy naszego partnera do zrobienia czegoś zupełnie nowego. Być może dobrym rozwiązaniem będzie zakup ciekawej gry planszowej. Możemy także ugotować z naszym partnerem danie, którego nigdy nie jedliśmy. Jest to szczególnie ciekawy pomysł, jeżeli jeszcze nigdy wspólnie nie gotowaliśmy.

Jeżeli często oglądamy filmy, być może nadszedł czas, żeby poczytać książkę. Wybierzmy taką pozycję, która ma szanse zaciekawić nas obydwoje. Umówmy się, że będziemy czytać na zmianę. Być może czytanie książek stanie się naszym ulubionym sposobem na spędzanie wieczorów. Jeżeli za nic nie udaje się nam wyciągnąć naszego chłopaka na lekcje tańca, być może da się on namówić na kurs tańca online. Wspólny bezstresowy taniec może być świetnym sposobem na rozrywkę, a także bodźcem do dalszej nauki. Kiedy zastanawiamy się co można robić z chłopakiem w wolnym czasie, mamy naprawdę wiele możliwości. Warto jest wytężyć wyobraźnię i wymyślić całkiem nowe sposoby na spędzanie czasu we dwoje. Dzięki temu nasz związek może bardzo się wzbogacić.

co można robić z chłopakiem

Co można robić z chłopakiem w wyjątkowe okazje?

Kiedy zastanawiamy się co można robić z chłopakiem w Walentynki lub na dzień chłopaka, warto jest się postarać. Są to wyjątkowe okazje, kiedy powinniśmy robić z naszym partnerem coś niecodziennego. Podobnie sprawa wygląda z naszymi rocznicami. Są to nasze własne prywatne święta i warto jest je celebrować w wyjątkowy sposób. Pokazujemy w ten sposób naszemu partnerowi jak bardzo nam na nim zależy. Jeżeli wiemy, że ma on jakieś marzenie, być może mogłybyśmy przyczynić się do jego spełnienia. Wielką radość drugiej osobie możemy sprawić na różne sposoby. Być może naszego chłopaka ucieszy bilet na ulubiony koncert lub mecz jego ulubionego zespołu piłki nożnej? To my znamy naszego chłopaka najlepiej i to my najlepiej wiemy co sprawi mu największą radość. Jeżeli w nasze rocznice zwykle udajemy się do restauracji, w której spędziliśmy swoją pierwszą randkę, być może nie powinniśmy tego zwyczaju zmieniać. Jednak po randce możemy udać się w miejsce, gdzie jeszcze nigdy nie byliśmy. Byś może w naszym przypadku sprawdzi się „escape room” lub „niewidzialna wystawa”? Jeżeli zwykle chodzimy do kina, tym razem wybierzmy się na kręgle?

Warto jest także zadbać o przełamanie rutyny w łóżku. Problem ten dotyczy zwłaszcza par z długim stażem. Być może od czasu do czasu moglibyśmy zamienić łóżko na bardziej nietypowe dla nas miejsce i sprawdzić jak zmiana ta wpłynie na temperaturę w naszym związku? Nie bójmy się eksperymentować.

Polecane

Może Cię zainteresować