×

Co mówi o Tobie Twoja choinka? Cechy charakteru zapisane na drzewkach

Jesteś ciekawy, co mówi o Tobie Twoja choinka? Okazuje się, że ozdoby, które wybierasz, mogą wiele powiedzieć o Twojej osobowości.

Co mówi o Tobie Twoja choinka?

Poniżej znajdziecie udekorowane choinki, dzięki którym dowiecie się o sobie wielu nowych rzeczy. Czy jesteś spokojną i skromną osobą? A może towarzyska z Ciebie dusza? Sprawdź koniecznie!

Wybierz jedną z powyższych choinek, a następnie przejdź do wskazanego numeru, gdzie znajdziesz opis, który charakteryzuje Twoją osobę.

1. Monotematyczna

Choinkę odzianą wyłącznie w bombki bądź lampki wybiorą osoby o twardych, niezmiennych zasadach. Jest ona pewna siebie i nie lubi zmieniać swoich poglądów ani poznawać nowych rzeczy. W relacjach z innymi są to osoby godne zaufania i bardzo skrupulatne.

2. Wyjątkowa choinka

Drzewko w innym kolorze niż zielony świadczy o osobie, która lubi wyróżniać się z tłumu. Nie przeszkadza jej, gdy jest o niej głośno, lubi hałas wokół swojej persony. Uwielbia próbować nowych rzeczy i eksperymentować w swoim życiu.

3. Co mam, to powieszę

Choinka, która ugina się od ozdób świadczy o kimś bardzo niezdecydowanym. Potrafi ona błyskawicznie zmieniać swoje decyzje i plany, co może negatywnie wpływać na relacje z innymi. Jednakże łatwo odnajduje ona kompromisy, przez co jest lubiana w towarzystwie.

4. Światełka, dużo światełek!

Choinka, która swym blaskiem aż razi to idealne drzewko dla osób, które są inteligentne oraz niezależne. Opinie innych nic dla nich nie znaczą, uwielbiają pokazywać swoją „wyższość”. Mimo wszystko nie mają problemu z nawiązywaniem kontaktu z innymi i zwykle nie przesiadują w domu.

5. Mieszane ozdoby

Takie drzewko znajdziemy u osób otwartych, nie obawiających się nowych możliwości w życiu. Nie przejmują się tym, co znajdzie się na choince, bo są swoistymi marzycielami, którzy zachowują się nieprzewidywalnie. Łatwo odnajdują się w nagłych sytuacjach i nie mają problemu z nawiązywaniem kontaktu z innymi osobami.

6. Wersja miniaturowa

Wybierają ją osoby, które nie lubią imponować innym i nie starają się być w centrum uwagi. Znajdują się na niej minimalistyczne ozdoby oraz zwykle zgodne z tradycją. Takie persony nie lubią nagłych zmian i wolą trzymać się tradycyjnych rozwiązań.

Źródła: brightside.me
Fotografie: BrightSide (miniatura wpisu), BrightSide

Może Cię zainteresować

zamknij