×

To ciało należy do 60-latka. Okrzyknięto go najseksowniejszym seniorem

Jest emerytowanym prawnikiem z Ohio, ma 60 lat i miano najseksowniejszego seniora na świecie. Clayton Paterson to prawdziwe bożyszcze wśród starszych panów, a jego wysportowanej i umięśnionej sylwetki może mu pozazdrościć niejeden znacznie młodszy mężczyzna. Nie wierzycie? Koniecznie spójrzcie niżej.

Przewartościowanie życia

Cztery lata temu Clayton zupełnie przewartościował swoje życie i wywrócił je do góry nogami. Ojciec czworga dorosłych dzieci wyjawił skrywaną przed najbliższymi prawdę odnośnie swojej orientacji seksualnej, co pozwoliło mu zacząć żyć w zgodzie ze sobą i własnymi przekonaniami. Takie wyznanie automatycznie oznaczało rozstanie ze swoją wieloletnią żoną. I choć nie było to dla niej łatwe, i tak wspierała swojego męża. Podobnie zareagowały dzieci mężczyźni i najbliżsi znajomi.

Od tego czasu jego życie Claytona zmieniło się raz na zawsze. 

Cel osiągnął w wieku 60 lat

Clayton zawsze był szczupły i atletycznie zbudowany. Po latach wychowywania czworga dzieci, zaniedbał się. W końcu postanowił coś z tym zrobić i dziś już wie, że było warto. Po rozwodzie z żoną Clayton skupił się na budowaniu swojej sylwetki, która według niego obecnie prezentuje się lepiej niż 30 lat temu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Clayton Paterson (@claytonpaterson)

Jak to możliwe, że 60-latek może pochwalić się taką formą?

Odkąd przeszedł na emeryturę ćwiczy praktycznie codziennie – podnosi niemałe ciężary, a także startuje w zawodach kulturystycznych. Oczywiście do tego wszystkiego dochodzi zdrowie odżywianie. I choć od lat marzył o wysportowanej sylwetce, cel udało mu się osiągnąć i utrzymać dopiero niedawno. Wiek nie był dla niego żadną przeszkodą.

Wielu ludziom wydaje się, że od sześćdziesiątki zaczyna się starość, a ja uważam, że jest inaczej. Nie chcę żeby wiek wyznaczał mi granic – powiedział Clayton w rozmowie z Mateuszem Hładkim w DDTVN

Zdaniem Claytona (i nie tylko) atletyczna budowa ciała jest symbolem nie tylko dobrej formy, ale także wysokiej jakości życia. 60-latek zapewnia także, że nigdy nie brał sterydów i suplementów. Swoją formę zawdzięcza natomiast podwyższonej produkcji testosteronu, który jego zdaniem mógł przyczynić się do uzyskania takich, a nie innych rezultatów.

Popularność mężczyzny

Popularność mężczyzny stale rośnie. 60-latek został dostrzeżony przez media, a w pierwszej kolejności napisał o nim brytyjski Daily Mail. Później poszło już z górki. Dzisiaj pisze do niego wiele marek, które chciałyby zatrudnić Claytona jako modela. Wysportowany emeryt podpisał już nawet kontrakt z jednym z producentów bielizny.

Dziwicie się, że Clayton Paterson jest uznawany przez media na całym świecie za najseksowniejszego 60-latka na świecie? A może znacie przystojniejszych panów w tym wieku? Jeśli tak, koniecznie podeślijcie swoje propozycje.

Polecane

Może Cię zainteresować