×

Zostawiła dziecko pod opieką siostrzenicy. Wtedy dostała od niej nietypowe zdjęcie córeczki

Podczas gdy niektórzy rodzice mają najbliższą rodzinę w zasięgu ręki i niemal w każdej chwili mogą zostawić swoje pociechy pod ich opieką, inni nie mają tyle szczęścia. W konsekwencji decydują się na pozostawienie dziecka pod opieką bliskich znajomych lub dalszych członków rodziny, co nie zawsze jest dla nich komfortowym rozwiązaniem. Przed tego typu sytuacją została postawiona Claudia Sorhaindo, młoda matka z Lakeland, która na co dzień mieszka w amerykańskim stanie Floryda.

Zostawiła córkę z siostrzenicą

Kiedy Claudia musiała wyjść z domu na parę godzin i zostawić swoją 3-miesięczną córeczkę Avę, wiedziała, że poprosi o pomoc swoją 15-letnią siostrzenicę J’Ann. Była jednak pewna, że zostawi ją w dobrych rękach, ponieważ nastolatka miała całkiem spore doświadczenie w opiece nad najmłodszymi i wiedziała, że jej dziecku nie grozi niebezpieczeństwo. Choć miała rację, nie przypuszczała, że tak to będzie wyglądać.

Claudia otrzymała SMS-a ze zdjęciem, na którym J’Ann jest z jej córką w kuchni

Ava była głodna, a jej opiekunka nie chciała spuścić dziewczynki z oczu, dlatego postanowiła, że w dość nietypowy sposób wykorzysta swoje getry do tego, aby mieć maluszka blisko siebie. W ten sposób mogła robić kanapkę, a jednocześnie opiekować się małą.

W tym celu wzięła przykład z kangurzyc, które dokładnie w ten sposób dbają o swoje młode.

Claudia nie zmartwiła się, a odebrała sytuację z przymrużeniem oka. Opublikowała zdjęcie na swoim Facebooku, bo uznała, że to bardzo pomysłowe i zabawne rozwiązanie. Na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać. Na zdjęcie błyskawicznie zareagowało tysiące ludzi, którzy chętnie dzielili się nietypowym rozwiązaniem nastolatki z innymi.

Dystans do siebie to podstawa. Oczywiście Claudia nie będzie korzystać z tego rozwiązania na co dzień, ale uznała, że jeden raz można uznać to za dobry żart. Wpadłybyście na taki pomysł?

Polecane

Może Cię zainteresować