×

Zaatakował nożem ciężarną w środku nocy. Lekarze nie zdołali jej uratować

W nocy z piątku na sobotę w Londynie doszło do tragedii. Ciężarna kobieta została zasztyletowana na w swoim domu przez 37-latka. Życia 26-latki nie udało się uratować, jednak lekarze zdołali ocalić jej dziecko.

Brutalne morderstwo ciężarnej kobiety

Kelly-Mary Fauvarelle była w ósmym miesiącu ciąży. Została napadnięta w Coroydon w południowej części Londynu. Około 3:30 w nocy, 37-letni mężczyzna zaatakował ją nożem. Kobieta miała wiele ran kłutych. Na miejsce szybko wezwano ratowników. Jednak mimo wysiłków sanitariuszy, w końcu stwierdzili zatrzymanie krążenia u 26-latki.

Twitter

Dziecko jest w bardzo ciężkim stanie

Lekarzom udało się natomiast uratować dziecko ciężarnej kobiety. Niemowlę przebywa w szpitalu. Niestety jego stan jest krytyczny. Ze względu na dobro maleństwa, służby na razie nie podają jego płci do wiadomości publicznej.

Twitter

Policja próbuje ustalić wszystkie okoliczności

Na razie w sprawie aresztowano jedną osobę. Funkcjonariusze zatrzymali 37-latka podejrzewanego o popełnienie tej strasznej zbrodni. Dochodzenie w sprawie prowadzi główny inspektor policji, Mick Norman:

To straszny incydent, w którym młoda matka straciła życie, a jej dziecko jest w ciężkim stanie. rodzina zamordowanej kobiety otrzymuje specjalistyczne wsparcie i mogą liczyć na pomoc profesjonalistów. Robimy  wszystko, co w naszej mocy, aby ustalić fakty

Może Cię zainteresować

zamknij