×

Ciężarna straciła przytomność po wypiciu glukozy z apteki. Nie żyje ona i dziecko

Ciężarna wypiła glukozę z apteki i zmarła. Rutynowe badanie doprowadziło do tragedii. Nie żyje ciężarna kobieta, która przeprowadzała test glukozowy, zwyczajowo zalecany w stanie błogosławionym. Tuż po wypiciu glukozy przyszła mama straciła przytomność i zmarła.

Ciężarna wypiła glukozę z apteki i zmarła

Te tragiczne wydarzenia miały miejsce w Kolonii. Ciężarna 28-letnia kobieta kupiła w miejscowej aptece glukozę, przeznaczoną do testu glukozowego w ciąży. Gdy kobieta wypiła roztwór, straciła przytomność i w konsekwencji zmarła.

Ciężarna wypiła glukozę z apteki i zmarła

W roztworze znajdowała się trucizna

Natychmiast rozpoczęto śledztwo w tej przerażającej sprawie. Okazało się, że w glukozie zakupionej w aptece znajdowała się trucizna. Wciąż nie udało się jednak ustalić, czy trująca substancja znalazła się w tym opakowaniu przez nieuwagę, czy też w wyniku czyjegoś świadomego działania. Sprawą zajmuje się w tej chwili prokuratura w Kolonii.

Policja nie ujawnia, jaka substancja znajdowała się w glukozie

Na ten moment śledczym udało się ustalić, jaka substancja znajdowała się w glukozie. Jednak do wiadomości publicznej nie podano jeszcze jej nazwy. Jej pozostałości znajdowały w dużym naczyniu w aptece. Z niego składniki trafiły do mniejszych torebek.

Ciężarna wypiła glukozę i zmarła

Ciężarna wypiła glukozę z apteki i zmarła. Władzie miasta i policja apelują o ostrożność

Na pytanie czy czy ofiar może być więcej śledczy nie potrafią odpowiedzieć. Nie ustalili jeszcze, czy trucizna znajduje się w obiegu. Władze miasta wydały jednak komunikat w tej sprawie. Zaapelowano do okolicznych mieszkańców, aby nie przyjmować żadnych substancji, które zawierają glukozę z apteki „Heilig-Geist”. Poproszono, aby każdy, kto jest w posiadaniu takiego preparatu w domu, zgłosił się niezwłocznie na najbliższy komisariat policji.

Może Cię zainteresować