×

Ciężarna Joanna Krupa pokazała bardzo prywatne nagranie. Tak ćwiczy w ciąży

Ciężarna Joanna Krupa podzieliła się właśnie filmikiem, na którym ćwiczy pod okiem swojego męża. Prowadząca „Top Model” ewidentnie nie spodziewała się, że zostanie nagrana przez swojego ukochanego w czasie gimnastyki w domowej stylizacji. Zaawansowana ciąża nie przeszkadza jej nadal być aktywną i czuć się seksownie jak zawsze.

Joanna Krupa jest w upragnionej ciąży

W maju tego roku Joanna Krupa ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Modelka była zachwycona, ponieważ już od dawna marzyła o dziecku. Obawiała się jednak, że przez jej wiek i problemy z tarczycą zajście w ciążę może być dość problematyczne. Na szczęście jej obawy się nie potwierdziły. Modelka i jej mąż Douglas Nunes już wkrótce zostaną rodzicami.

Prowadząca „Top Model” jest jedną z bardziej lubianych polskich gwiazd. Już niejednokrotnie udowadniała, że ma do siebie ogromny dystans. Pokazała to, chociażby chodząc w koszulkach z cytatami, z jej wypowiedzi. Każdy wie, że modelka wplata w nie angielskie słowa – dla niektórych to powód do mało przyjemnych żartów, ale Krupie to ewidentnie nie przeszkadza.

Ciężarna Joanna Krupa ćwiczy przed porodem

Data narodzin córeczki Joanny jest coraz bliżej, ale ona nie traci kontaktu z fanami. W jej mediach społecznościowych co chwilę pojawiają się nowe zdjęcia i filmiki. Tym razem znów pokazała, że lubi śmiać się z siebie. Podzieliła się nagraniem, którego z pewnością nie odważyłoby się wrzucić wiele gwiazd. Mężowi Krupy udało się uchwycić moment krótkiej gimnastyki. Do filmiku dołączyła uroczy opis:

Zawszę mogę polegać na moim mężu, który zawsze uchwyci mnie w najpiękniejszych i najbardziej seksownych momentach mojego życia ??. #imsexyandiknowit – życie jest za krótkie, żeby nie śmiać się z siebie

Ciężarna Joanna Krupa ćwiczy w piżamie i zachwyca fanów

Wrzucenie filmiku bez makijażu i w piżamie jest bardzo w stylu Joanny Krupy. Właśnie za taką szczerość kochają ją fani, którzy byli zachwyceni nagraniem:

Zero makijażu, a i tak rządzisz. Właśnie to jest prawdziwa pewność siebie!

Kocham to ❤️ Właśnie tak wygląda prawdziwa ciąża

Super tak naturalnie i bez makijażu, to się chwali ??

Uwielbiam Cie! ❤️ Kobieta z mega dystansem do siebie ?

Joanna Krupa zdradziła płeć i imię dziecka

Czas rozwiązania zbliża się wielkimi krokami, więc modelka dzieli się z fanami kolejnymi szczegółami dotyczącymi jej potomka. Najpierw ujawniła płeć, a ostatnio Joanna Krupa zdradziła imię dziecka. Jej córeczka będzie nosić aż dwa imiona. Razem z mężem zdecydowali się nazwać dziewczynkę Sophia Grace. Musimy przyznać, że oba są przepiękne.

Podziwiamy dystans, który pokazała Joanna Krupa i już czekamy na szczęśliwe rozwiązanie?.

Może Cię zainteresować