×

46-letnia Magdalena Cielecka zareagowała na komentarze ludzi pod jej zdjęciem bez makijażu

Trzy dni temu pisaliśmy o 46-letniej Magdalenie Cieleckiej, która ze swoimi fanami podzieliła się zdjęciem siebie bez makijażu i przeróbek. Nie wiedzieć czemu powstało wokół tego spore zamieszanie i sama aktorka wywołana do tablicy, postanowiła odpowiedzieć na kilka pytań związanych z tym tematem.

W wywiadzie udzielonym dla programu 'Wstajesz i wiesz' w TVN24 Cielecka powiedziała, dlaczego to zrobiła

dziś moje 46 urodziny. to ja. tak wyglądam. bez upiększeń, retuszu, filtrów. taka jestem. trochę już przeżyłam, wielu…

Opublikowany przez Magdalenę Cielecką Wtorek, 20 lutego 2018

Kobiety zaczęły komentować wygląda aktorki

W większości były to miłe słowa, które okazywały szacunek i podziw. Ponad 3 tysiące fanek utożsamia się z tym, jak wygląda Magdalena Cielecka i jaki przekaz niesie to zdjęcie. Sama zainteresowana nie rozumie zamieszania, ale docenia to, jak zareagowano na jej ruch.

Zdjęcie pstryknęłam w domu, po przebudzeniu. Nie ma tam nic, co to zdjęcie zmienia. I zaskoczyła mnie tak silna reakcja w Internecie. Pobiłam rekord na swoim Facebooku. W większości to pozytywne komentarze od kobiet. Słowa podziękowania, sztamy i szacunku, że taki ktoś jak ja pokazuje się w ten sposób, bo to daje odwagę innym kobietom do pokazywania się.

Czy Wy także uważacie, że prawdziwe piękno jest w nas?

Przerażające jest to, że żyjemy w czasach, gdzie bycie sobą jest pewnego rodzaju odwagą, gdzie trzeba skrywać się za makijażem i filtrami w telefonie, aby przypadkiem ktoś nie pomyślał, że nie jesteśmy idealni. Ważne, aby znani ludzie mieli tego świadomość i umieli rozsądnie wykorzystywać swoją popularność do tego, aby właśnie tak jak Magdalena Cielecka, mówić młodym ludziom, że zawsze to, co naturalne jest lepsze.

zdjecia do filmu „Ciemno, prawie noc” ruszyły pełną parą. zjechaliśmy do Wałbrzycha na kilkanaście następnych dni. ta…

Opublikowany przez Magdalenę Cielecką Piątek, 24 listopada 2017

Może Cię zainteresować

zamknij