×

Meghan i Harry zdradzili informację na temat swojego ślubu. Zostało już tylko 9 dni

Książę Harry i Meghan Markle właśnie podzielili się bardzo ekscytującą wiadomością dotyczącą ich ślubu. Oficjalnie już wiadomo, że spod ołtarz pojadą… pięknym powozem! To będzie iście bajkowe wydarzenie.

36-letnia Meghan i 33-letni Harry wybrali powóz Ascot Landau, którego początki sięgają 1883 roku.

Para po raz pierwszy pojedzie powozem już jako mąż i żona. Oboje będą witać i dziękować swoim fanom podczas podróży po mieście Windsor.

Książę Harry i Meghan Markle z niecierpliwością czekają na tę krótką podróż, która, jak mają nadzieję, pozwoli im wyrazić wdzięczność wszystkim tym, którzy zgromadzili się w Windsor, aby cieszyć się niesamowitą atmosferą tego pięknego dnia – czytamy w oświadczeniu wydanym przez pałac Kensington

Ciekawostka

Jedną z ciekawostek jest fakt, że powóz będzie ciągnięty przez konia, a dokładniej ogiera i jego małe. Są to konie Windsor Grey: Storm i Tyrone. Niewątpliwie również dla nich będzie to wielki dzień!

W razie deszczu królewska para będzie przemieszczać się szkockim autokarem, którego początki sięgają 1830 roku. Pojazd ten w 1969 roku został wyposażony w nowy, składający się ze szklanych okien dach i przezroczystych paneli dachowych – donosi ET

Brzmi bajecznie, prawda?

Może Cię zainteresować

zamknij