×

Małgorzata Rozenek pokazała nagi brzuch ciążowy. Chciała zdementować plotki?!

Celebrytka znana z programu „Projekt Lady” podzieliła się z internautami zdjęciami całkowicie odsłoniętego brzucha ciążowego. Komentarze pod zdjęciem są bardzo zróżnicowane. Od przychylnych do bardzo mocnych słów. Czy warto tak się afiszować?

Ciążowy brzuch Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oczekują narodzin ich pierwszego, wspólnego dziecka. Są bardzo podekscytowani tym, że zostaną rodzicami. Dla Małgorzaty Rozenek-Majdan będzie to już trzecie dziecko. Celebrytka ma dwóch synów z aktorem Jackiem Rozenkiem.

„Perfekcyjna Pani Domu” niejednokrotnie podkreślała, że zajście w trzecią ciążę było w jej przypadku bardzo trudne i poprzedzone licznymi niepowodzeniami. Ostatecznie, podobnie jak w przypadku poprzednich ciąż, pomocna okazała się metoda in vitro. Rozenek-Majdan napisała nawet książkę poświęconą metodzie zapłodnienia pozaustrojowego pt.: „In vitro. Rozmowy intymne”.

Gospodyni programu „Projekt Lady” chętnie dzieli się z fanami zdjęciami ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Tym razem udostępniła na Instagramie swój nagi ciążowy brzuch, co wywołało falę komentarzy. W opisie zdradziła, że jest w trakcie przymiarek do tajemniczego „secret project”.

Emocje wokół zdjęcia

Fotografie odsłoniętego brzucha wywołały niekończącą się dyskusję wśród fanek Małgorzaty Rozenek-Majdan. Pojawiły się nawiązania do plotek, mówiących o tym, że żona Radosława Majdana wcale nie jest w ciąży i jedynie udaje, aby wzbudzić zainteresowanie swoją osobą.

Cieszę się, że jest to zdjęcie, bo widziałam już sporo komentarzy o udawaniu ciąży. Tak zamyka się usta hejterom!

Biorąc pod uwagę, możliwości programów do obróbki zdjęć, stworzenie „fałszywego” brzucha nie jest problemem. Mimo to, fani nareszcie przekonali się o tym, że ciąża jest prawdziwa.

Hahaha, wreszcie te wszystkie anonimowe specjalistki uwierzą, że to nie poduszka.

Jedna z internautek zwróciła uwagę, że celebrytka ma już swoje lata i nie powinna odsłaniać swojego ciała.

Ja wszystko rozumiem ciąża, radość itp. Ale bez przesady, wiele rzeczy w pewnym wieku nie wypada.

Jej komentarz doczekał się odpowiedzi ze strony samej Rozenek-Majdan. W zaledwie kilku słowach ustosunkowała się do nieprzychylnych słów.

W pewnym wieku to nie wypada pisać takich głupot. Przecież jest pani babcią.

„Perfekcyjna Pani Domu” mogła liczyć na wsparcie ze strony swoich wiernych fanek, które jak lwice broniły jej zdjęcia.

To do jakiego wieku według pani coś wypada a coś nie? Gdzie jest określony taki limit?

Fanki naprawdę uwielbiają Małgorzatę Rozenek-Majdan, czemu dały wyraz w komentarzach.

A pani nie jest wstyd pisać takie obciachowe komenty kobiecie, która ma prawo cieszyć się z ciąży, na która tak czekali? W pani wieku to powinno się mieć klasę w wypowiedziach. Życzę pani, żeby zaczęła pani od siebie zmiany.

Co wy z tym „pewnym wiekiem”? Co tu ma wiek do rzeczy? O tym, co mi wypada, a co nie, decyduję tylko i wyłącznie ja, nie mój wiek

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram.com, YouTube.com

Polecane

Może Cię zainteresować