Hejrzety zarzucają Oldze Frycz, że w ciąży wygląda jak babcia. Aktorka dosadnie odpowiada

Olga Frycz jest w ciąży i już wkrótce urodzi swoje pierwsze dziecko. Wszystko wskazuje na to, że aktorka nie może się doczekać, kiedy na świat przyjdzie maleństwo. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, które zamieszcza na Instagramie. Okazuje się jednak, że fotografie Olgi nie wszystkim przypadły do gustu.

Hejt ze strony „fanów”

Aktorka już od jakiegoś czasu zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia, na których często pojawia się w dresach i bez make-upu. Część internautów nie pozostawiła na niej suchej nitki, zarzucając Oldze, że ciąża jej nie służy i żeby w końcu zaczęła o siebie dbać. Wśród nich nie brakowało nawet porównania do… babci!

Wygląda pani jak babcia, ta sukienka te włosy, trochę trzeba zadbać o siebie, ciąża ma być piękna – napisała jedna z „fanek”

A post shared by Olga Frycz (@tojafrycz) on

Odpowiedź aktorki

Aktorka w końcu postanowiła skomentować wpisy hejterów i odpowiedzieć im na ich zarzuty. W tym celu zamieściła urocze selfie, na którym bardzo wyraźnie widać liczne piegi. To jednak nie zdjęcie zasługuje na szczególną uwagę, lecz wpis, który zamieściła tuż pod nim. Nie mogła ująć tego lepiej!

Takie komentarze przykro jest czytać, zwłaszcza, jeśli piszą je kobiety, ale biorę to na klatę i jestem na nie odporna bo czuję się z tą moją brzydotą bardzo dobrze

Grunt to mieć do siebie dystans

Olga swoją odpowiedzią pokazała, że kompletnie nie przejmuje się tym, co myślą o niej inni. Jakby tego było mało, jej wpis spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem. Nie brakowało pod nim komentarzy, w których fani gratulowali aktorce poczucia humoru, a przede wszystkim dystansu do siebie. Oto zaledwie część z nich:

Olga pewnie piszą te które Ci zazdroszczą! Ja uważam ze jesteś wyjątkową osobą i życzę Ci samych wspaniałych chwil w życiu, a takie na pewno przed Tobą

Kobieta w stanie Błogosławionym ma prawo do Wszystkiego!!! Nie musi. Może. Pani Olgo jest Pani piękna. Piękna i Kobieca. Naturalna. Może Pani wyglądać jak Pani chce. Życzę spokoju i cierpliwości

Piękny Piegusek/blockquote>

Podpisujemy się pod tymi trzema komentarzami i czekamy na szczęśliwe rozwiązanie!

Źródło: plejada.pl, instagram.com | Fotografie: instagram.com