×

Media piszą o ciężarnym brzuszku Meghan. To zdjęcie nie pozostawia najmniejszych złudzeń

Już na przełomie maja i czerwca brytyjskie media zaczęły donosić o rzekomej ciąży Meghan Markle. Para podobno miała zacząć starania o potomstwo jeszcze przed zawarciem małżeństwa. Według brytyjskiego magazynu „National Enquirer” oboje odwiedzili w tym celu klinikę leczenia niepłodności. Książę od dłuższego czasu natomiast przyjmuje odpowiednie suplementy, które miałyby pomóc w spłodzeniu potomstwa. I choć informacja na temat ciąży księżnej Sussex wciąż nie została oficjalnie potwierdzona, podczas ostatniego, publicznego wyjścia, Meghan rozwiała wszelkie wątpliwości.

Sensacyjne doniesienia o ciąży Meghan

Dowodem ciąży Meghan miała być okładka „National Enquier”, gdzie opublikowano zdjęcie księżnej z odstającym brzuszkiem – tak przynajmniej wynikało z zaprezentowanej strony tytułowej. Treść magazynu wskazywała natomiast na to, że potomstwo pary zostało poczęte metodą in vitro. Taka kolej rzeczy wywołała niemałą dyskusję. Wiele osób zakładało, że Meghan może urodzić bliźnięta, co w przypadku tego typu procedury ma miejsce zdecydowanie częściej. Nie da się ukryć, że byłoby to ewenementem w rodzinie królewskiej, gdzie po raz ostatni narodziny bliźniąt odnotowano aż 588 lat temu. Czyżby taka sytuacja miała się w końcu powtórzyć?

To zdjęcie mówi wszystko. Meghan Markle w ciąży?

Księżna Meghan wraz z mężem kilka dni temu udała się na oficjalną wizytę do Irlandii. To właśnie wtedy figura żony Harryego ostudziła rozbudzone plotkami emocje. Wszelkie wątpliwości dotyczące rzekomej ciąży zostały rozwiane za pomocą jednego zdjęcia, które zostało zrobione podczas wizyty w Dublinie. Księżna Sussex zaprezentowała się tam w czarnej, dopasowanej sukience. Nie było spod niej widać jednak ciążowego brzucha, którego od jakiegoś czasu dopatrują się media. Dodatkowym potwierdzeniem tych słów jest z pewnością fakt, że Meghan podczas oficjalnych uroczystości piła alkohol, a to chyba wystarczający komunikat, aby stwierdzić, że księżna póki co nie spodziewa się dziecka – z pewnością nie ryzykowałaby zdrowia, a nawet życia swojego maleństwa.

Megan i Harry chcą mieć dziecko

To, że księżna Meghan najprawdopodobniej nie jest w ciąży, wcale nie oznacza, że nie chciałaby już w najbliższym czasie zostać mamą. Amerykańska aktorka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że lata lecą, a ona sama nie jest już najmłodsza – w tym roku skończy 37 lat – jest rozwódką i nie ma jeszcze dzieci. Co na to książę Harry? No cóż, jeszcze nigdy nie zaprzeczył, że być może już wkrótce zostanie szczęśliwym i kochającym tatą. Jeszcze przed ślubem przyznał, że nie wyklucza, że już w niedalekiej przyszłości będą spodziewać się swojego pierwszego potomka. Czekamy z niecierpliwością!

Myślicie, że będzie to chłopiec czy dziewczynka? A może faktycznie oboje doczekają się pary bliźniaków, jak już wcześniej zakładano?

Może Cię zainteresować

zamknij