×

Poddała się in vitro, nie wiedząc, że jest już w ciąży. Badanie USG zaszokowało nawet lekarza

Takie historie zdarzają się bardzo rzadko! ❤ Betty Bienias od dawna pragnęła mieć dziecko, ale lekarze zdiagnozowali u niej zespół policystycznych jajników, który mógł być spowodowany tym, że kobieta ważyła zbyt dużo. W najgorszym momencie swojego życia na jej wadze pojawiało się 110 kilogramów. W końcu powiedziała sobie dość. Jeśli to miałoby pomóc jej w tym, aby zostać mamą, warto się zmienić.

Betty schudła ponad 30 kilogramów, ale nadal nie mogła zajść w ciążę. W końcu zdecydowała się na in vitro i to właśnie wtedy wydarzył się cud

Gdy dowiedziała się, że udało się wprowadzić zarodek, nie mogła opisać swojego szczęścia. Nie wiedziała wtedy jeszcze, że jej radość będzie… potrójna!

Gdy lekarz w czasie badania USG spojrzał na ekran, wiedział już wszystko! Popatrzył na męża przyszłej mamy i doradził, aby ten sobie usiadł

Gdy to się stało, powiedział, że para spodziewa się trojaczków. Przypadek Betty jest wyjątkowy, ponieważ kobieta na kilka dni przed zabiegiem in vitro, zaszła w ciążę bliźniaczą, a zapłodnienie pozaustrojowe doprowadziło do tego, że do bliźniaków dołączy jeszcze siostrzyczka.

Cała trójka przyszła na świat 13 grudnia. Mathylda, Borys i Amelia mają już ponad miesiąc ❤

Szczęśliwa mama na swoim koncie na Facebooku napisała: „Od pierwszego dnia aż do ostatniego, gdy byliśmy w szpitalu, otrzymaliśmy niezbędną pomoc. Dziękuję za nią i za troskę oraz zrozumienie”

Cała piątka jest już szczęśliwa w domu. Gratulujemy!

Polecane

Może Cię zainteresować