×

Bliźniaki zaczynały coraz bardziej się różnić więc ojciec zażądał testów DNA. Wyniki go zszokowały

Pewna rodzina z Wietnamu zauważyła, że bliźnięta, które przyszły w niej na świat, z wiekiem zaczynają coraz bardziej różnić się od siebie. Maluchy nawet nie wyglądały jak rodzeństwo. Sam tata zaczął mieć wątpliwości

Mężczyzna początkowo zastanawiał się nad tym, czy przypadkiem jednego z maluszków nie podmieniono na porodówce. Jednak, później przyszła mu do głowy zdrada żony…

Teraz dzieci mają już 2 lata. Jedno z nich ma cienkie i proste włosy, z kolei drugie bardzo gęste i falowane. Na pierwszy rzut oka widać, jak bardzo się różnią. To właśnie fryzury wzbudziły największe podejrzenia.

Mężczyzna zażądał w końcu wykonania testów DNA.

Okazało się, że jego wątpliwości były słuszne. Jedno z dzieci było jego biologicznym, z kolei drugie należało do kogoś zupełnie obcego. Taką ciążę nazywa się mianem ciąży hetero-ojcowskiej. Jest to ekstremalnie rzadkie zjawisko. Do tej pory wiadomo o 7 takich ciążach na całym świecie. Z czego jedna miała miejsce także i w Polsce.

Jak to możliwe?

Czasami dzieje się tak, że ciało kobiety w czasie owulacji produkuje 2 jajeczka. Jeżeli będzie ona w krótkim odstępie czasu uprawiać seks z dwoma różnymi partnerami, każde z jajeczek może zostać zapłodnione nasieniem innego mężczyzny.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy ze względu na troskę o bezpieczeństwo maluchów.

Polecane

Może Cię zainteresować