Autobus szkolny miał wypadek. Dzięki niemu wyszedł na jaw sekret 13-letniej dziewczynki

Ciążę dziewczynki z Podlasia odkryto przez przypadek. Gdyby nie wypadek autobusu, 19-letni ojciec dziecka najprawdopodobniej uniknąłby odpowiedzialności za uprawianie seksu z 13-latką.

Wszystko przez wypadek

5 grudnia 2018 roku w okolicy Czarnej Białostockiej doszło do zderzenia autobusu szkolnego z samochodem osobowym. Część z jadących w autobusie uczniów musiała zostać przewieziona do dziecięcego szpitala klinicznego. Tam cała sprawa wyszła na jaw.

Tragedia na porodówce. "Gdyby wykonali cesarkę 15 minut wcześniej, maluch by żył"

Gdy lekarze przeprowadzili badania, odkryli, że dziewczynka jest w dość zaawansowanej ciąży. Ze względu na fakt, że miała zaledwie 13 lat, zawiadomili prokuraturę.

Autobus szkolny miał wypadek. Dzięki niemu wyszedł na jaw sekret 13-letniej dziewczynki
UdostępnijMateriały Policyjne

18 zdjęć koszmarnych brwi. Te dziewczyny już nigdy nie powinny dotykać pęsety

Prokuratura prowadzi postępowanie

O śledztwie wypowiedział się szef Prokuratury Rejonowej w Białymstoku, Karol Radziwonowicz:

Postępowanie prowadzone jest w kierunku artykułu z kodeksu karnego, który mówi o obcowaniu płciowym z małoletnią poniżej 15. roku życia

Dziewczynka urodziła dziecko pod koniec lutego. Do tej pory udało się ustalić, że ojcem jest najprawdopodobniej 19-letni chłopak. Dziewczyna spotykała się z nim od 2017 roku. Podobno w ciążę zaszła w wyniku stosunku, na który wyraziła zgodę. Jednak jej zgodna nie ma znaczenia dla odpowiedzialności karnej ojca dziecka. Grozi mu 12 lat więzienia.

Zobacz także:

Źródło: msn.com | Fotografie: Materiały Policyjne