×

Kobieta w szczerym poście opisuje emocje związane ze swoim ciałem kilka godzin po porodzie

Mama trójki dzieci podzieliła się szczerymi zdjęciami swojego ciała zaledwie kilka godzin po urodzeniu.

Choć wiele kobiet po porodzie wstydzi się swojego ciała przez długi czas, Elise Raquel przestała się tak czuć.

Elise opisuje, że to dość dziwne uczucie, gdy spogląda w dół i nadal widzi ciążowy brzuszek, mimo, że trzyma swoje dziecko w ramionach. Kiedyś kobieta miała potrzebę ukrywania swojego ciała, teraz jednak czuje dumę i namawia inne kobiety, by celebrowały swoje ciało, które wydało na świat wspaniałe maleństwa.

Internauci natychmiast zareagowali na post Elise. Wiele osób uważa, że słowa kobiety są piękne i inspirujące.

Młoda mama opowiada, że z każdym dzieckiem zyskuje kilka nowych kilogramów i rozstępów. Jednak jest dumna z tego, że jej ciało obdarowało ją wspaniałymi pociechami. Choć kiedyś kobieta starała się ukrywać swoje ciało i nie chciała na nie nawet patrzeć, to dziś jest dumna z tego, że wszystkie ślady przypominają jej o wspaniałej chwili narodzin.

Elise nawołuje inne kobiety, by w ten sam sposób myślały o sobie. Wiele czytających osób poczuło się zainspirowane słowami kobiety.

Szczery post został doceniony przez internetową społeczność i znaczna większość zgadza się ze słowami Elise. Żadna kobieta nie powinna wstydzić się swojego poporodowego ciała. Wydanie dziecka na świat to wspaniała chwila, a słowa mamy podbudowały wiele kobiet.

Warto spojrzeć na pewne aspekty z nieco innej strony, jak zrobiła to Elise, by docenić piękne chwile i wszystko co o nich przypomina.

Może Cię zainteresować

zamknij