×

Ciało kobiety z odciętym uchem! Znaleziono je na jednej z działek w Toruniu

Ciało kobiety z odciętym uchem zostało znalezione w Toruniu. Zarzut zabójstwa postawiono 45-letniemu mieszkańcowi miasta. Wiadomo, że sąd zadecydował już o zastosowaniu wobec mężczyzny trzymiesięcznego aresztu. Według informacji podanej do wiadomości publicznej grozi mu dożywocie.

Ciało kobiety z odciętym uchem na działce w Toruniu!

W czwartek w minionym tygodniu około godz. 13:00 policja otrzymała zgłoszenie o znalezieniu zmasakrowanych zwłok 64-letniej kobiety na jednej z działek przy ul. Rudackiej w Toruniu.

Wiadomo, że ofiara miała na ciele liczne obrażenia. Wiele wskazuje na to, że były one efektem brutalnego pobicia. Jak donoszą „Nowości: Dziennik Toruński”, były to głównie obrażenia głowy, kończyn, ale i złamania oraz odcięte ucho.

Mężczyźni zatrzymani w sprawie zabójstwa 64-latki są ze sobą spokrewnieni!

W związku ze sprawą zatrzymano już dwóch mężczyzn. Jeden z nich to 71-letni konkubent kobiety. Drugim jest jego 45-letni syn. Młodszemu postawiono zarzut zabójstwa 64-latki.

Ciało kobiety z odciętym uchem
Twitter

O szczegółach tego makabrycznego odkrycia poinformowała wczoraj rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Toruniu podinsp. Wioletta Dąbrowska:

Podczas przeszukania w mieszkaniu młodszego z zatrzymanych policjanci zabezpieczyli m.in. pięć sztuk amunicji. 45-latkowi zarzucono zabójstwo 64-letniej kobiety, grożenie i wywieranie wpływu na świadka oraz posiadanie amunicji bez wymaganego zezwolenia.

Funkcjonariuszka Policji powiedziała też, że Sąd Rejonowy w Toruniu wydał nakaz aresztowania 45-latka w weekend tuż po tym, jak postawiono mu zarzut zabójstwa 64-letniej kobiety. Jak podkreśliła podinsp. Wioletta Dąbrowska, mężczyźnie grozi dożywotnie pozbawienie wolności.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: wiadomosci.radiozet.pl
Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij