×

Barbara Kurdej-Szatan zdobyła się na odważne wyznanie i zdradziła plany na przyszłość

Odkąd Barbara Kurdej-Szatan cztery lata temu pojawiła się w reklamie sieci komórkowej Play, jej kariera nabrała oszałamiającego tempa. Mogliśmy ją oglądać w kilku produkcjach telewizyjnych, a w tym czasie zyskała sympatię tysięcy fanów.

Dziś Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najbardziej lubianych i rozpoznawalnych celebrytek w Polsce

W rankingu „najcenniejszych polskich gwiazd” przygotowanym przez „Forbesa” zajęła czwarte miejsce. Zaraża uśmiechem, a swoim optymizmem i otwartością bez problemu zdobywa serca Polaków.

Jak to z gwiazdami bywa, każdy aspekt życia prywatnego wzbudza zainteresowanie fanów

Na szczęście i tutaj Barbara Kurdej-Szatan nie może narzekać. Prywatne sprawy wydają się układać dobrze. Wraz z muzykiem Rafałem Szatanem tworzą zgraną parę rodziców 7-letniej Hani.

Ostatnio jednak 32-letnia gwiazda zdobyła się na bardzo prywatne wyznanie, które nie umknęło niczyjej uwadze

Aktorka od dawna miała w planach powiększenie rodziny. Tym razem na przeszkodzie nie stanęła kariera, a choroba. U gwiazdy niedawno zdiagnozowano boreliozę.

Zaczęło się od kleszcza w pachwinie. Z czasem pojawił się rumień, w którym lekarz nie rozpoznał boreliozy

Specjalista ze szpitala zakaźnego stwierdził, że to przemęczenie i odesłał aktorkę do domu. Celebrytka przypadkiem zorientowała się, że to borelioza, a diagnozę potwierdził ginekolog.

Problem jednak w tym, że osoby chorujące na boreliozę nie powinny zachodzić w ciążę

Aktorka zdradziła jednak, że przestrzega restrykcyjnej diety i wraz z mężem planują kolejne dziecko. 7-letnia Hania już nie może doczekać się rodzeństwa!

Mamy nadzieję, że powrót do zdrowia nastąpi wkrótce i z niecierpliwością wyczekujemy radosnej nowiny!

Może Cię zainteresować

zamknij