×

Kiedy ten mężczyzna spojrzał w lustro ujrzał w nim coś szokującego. Być może Ciebie też to czeka!

Życie jest najważniejszą wartością każdego człowieka. Niestety nie zawsze potrafimy je należycie docenić. Narzekamy, szukamy tylko ciemnych stron naszej egzystencji i nie umiemy cieszyć się z drobnych, a zarazem ważnych momentów naszej teraźniejszości.

Bardzo często bywa tak, że dar życia doceniamy dopiero w chwili zagrożenia, choroby, bądź na łożu śmierci. Wtedy to istnienie staje się dla nas bardzo ważne i zaczynamy żałować naszych zachowań i zmarnowanych szans. Dostrzegamy piękno małych rzeczy. Jednak czasami los działa na przekór nam.

Alzheimer to choroba, na którą cierpi około 40% osób po 80. roku życia. Według badań na świecie jest już 20 milionów osób dotkniętych tym schorzeniem. Tom Hussey jest autorem niesamowitej serii zdjęć zatytułowanych „Reflections”, nawiązujących do choroby. Fotografie ukazują życie osób walczących z Alzheimer’em, a dzięki zatarciu granicy między przeszłością i teraźniejszością, autor ukazał starszych ludzi, którzy widzą w lustrze swoje oblicze sprzed wielu lat.

#1

10

#2

2

#3

3

#4

4

#5

5

#6

6

#7

7

#8

8

#9

9

#10

1

#11

11

#12

12

#13

13

#14

14

#15

15

Źródło: tomhussey.com

Może Cię zainteresować

zamknij