×

Chodził po ulicy z odciętą głową. „Był nagi i zakrwawiony, owinięty jelitami”

Chodził po ulicy z odciętą głową, którą trzymał w rękach. Mężczyzna zamordował dwoje osób, a następnie owinął się ludzkimi wnętrznościami i wyszedł na spacer. Mieszkańcy miasta byli świadkami przerażających scen niczym z horroru.

Makabryczne wydarzenia

Wydarzenia, które rozegrały się na ulicach Odessy są tak szokujące, że trudno sobie wyobrazić, że to prawda. Niestety nagrania i zdjęcia policji nie pozostawiają złudzeń, że na Ukrainie doszło do istnego horroru. Ludzie, którzy widzieli to osobiście, prawdopodobnie przez wiele lat będą się zmagać z ciężką traumą.

20 stycznia mieszkańcom miasta rzucił się w oczy spacerujący nago mężczyzna, który trzymał w ręku odciętą ludzką głowę. Jakby tego było mało, był owinięty ludzkimi wnętrznościami. Jeden z mieszkańców, który był świadkiem przerażających wydarzeń na pewno nie zapomni tego widoku do końca życia. W wywiadzie dla ukraińskich mediów powiedział:

Nagi i zakrwawiony mężczyzna, owinięty jelitami, trzymając głowę mężczyzny w dłoniach, wyszedł z mieszkania w bloku, usiadł na ławce i zapalił papierosa.

Chodził po ulicy z odciętą głową

Ludzie, którzy na własne oczy widzieli jak zakrwawiony morderca przechadza się po mieście, od razu zawiadomili policję. Funkcjonariuszom szybko udało się namierzyć mężczyznę. W jego mieszkaniu zastali makabryczny widok. Odkryli zwłoki dwóch osób. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że obie ofiary znalezione w mieszkaniu, zmarły w sposób gwałtowny. Agencja Interfax-Ukraina poinformowała, że jedno z ciał prawdopodobnie należało do ojca mordercy.

Lokalne media podały wiadomość o tym, że jedno z odkrytych w mieszkaniu ciał miało rozcięty brzuch. Z kolei drugie, posiadało odciętą głowę. Zatrzymany jest podejrzany o podwójne zabójstwo. Ruszyło już postępowanie karne w jego sprawie. Póki co, nie wiadomo, jakie były motywy działania mężczyzny. Śledczy na pewno będą próbowali ustalić, czy morderca cierpiał na zaburzenia psychiczne. Za popełniony czyn grozi mu dożywotnie pozbawienie wolności.

W ostatnim czasie najgłośniejszym morderstwem w Polsce jest zabójstwo 13-letniej Patrycji przez jej starszego, 15-letniego kolegę.

Fotografie: YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij