×

Chłopak szuka dziewczyny. Wywiesił w mieście nietypowe ogłoszenie

Chłopak szuka dziewczyny, którą spotkał w pociągu – na ulicach Wrocławia pojawiły się nietypowe plakaty. Czy ta historia będzie miała swój happy end?

Gdzie ci romantycy?

Popularne aplikacje randkowe sprawiły, że wybór potencjalnego partnera/partnerki ogranicza się do kilku kliknięć, najczęściej przesunięcia palcem w lewo lub prawo. W takich sytuacjach na romantyzm raczej nie pozostaje zbyt wiele miejsca (emotikon z kwiatkiem się nie liczy). Flirtowanie przeniosło się do przestrzeni wirtualnej, bo tak jest zdecydowanie prościej – nie wymaga to dużej odwagi i łatwiej zaakceptować porażkę. Ale internetowe „romanse” to także znacznie mniej emocji i wspomnień.

I choć może się wydawać, że dziś prawdziwych romantyków już nie ma, zdarzają się jednak wyjątki. Ten chłopak rozwiesił na ulicach Wrocławia nietypowe ogłoszenie. Kreatywności, determinacji i poczucia humoru trudno mu odmówić. Czy znajdzie tę, której szuka?

Chłopak szuka dziewczyny

„Urocza dziewczyno z Wrocławia lub jego okolic” – tak rozpoczyna się ogłoszenie, którego treść mogą przeczytać mieszkańcy miasta.

Był 29 sierpnia 2021 roku. Wypatrzył ją w relacji pociągu Przemyśl-Poznań, w wagonie nr 16. Miała na sobie żółto-białą koszulę i spodnie w kwiaty (już sam fakt, że zauważył tyle szczegółów ubioru, o czymś świadczy). Stała w przejściu do kolejnego wagonu. A w dłoniach, które „miały dwa odcienie”, trzymała turkusową walizkę. Była z koleżanką.

Czy mieli szansę ze sobą porozmawiać? Dlaczego nie poprosił o numer telefonu? Tyle pytań, niewiele odpowiedzi. Ale dzięki udostępnieniu ogłoszenia przez Niesamowity Wrocław na Facebooku, temu chłopakowi kibicuje wielu internautów. Szczególnie, że facet obiecuje złote góry, a konkretnie:

  • kebaby i bułki z malinami
  • bilety na koncerty Sanah
  • odegranie sceny z kartkami z Love Actually

Nas przekonał! Nie tylko obietnicami, ale i tym, że włożył sporo wysiłku w to, by odnaleźć tajemniczą dziewczynę z wagonu numer 16. A to obecnie rzadkość.

Udostępniamy ogłoszenie, mając nadzieję, że ta historia zakończy się niczym w typowej komedii romantycznej. I będą razem zajadać bułki z malinami.

Źródła: www.facebook.com
Fotografie:

Może Cię zainteresować

zamknij