×

Zamiast zostawić napiwek, wręcza kelnerce kopertę. Gdy zagląda do środka zalewa się łzami

Praca kelnerki nie jest łatwa. Jednocześnie jest to bardzo niedoceniany zawód, a wynagrodzenie za pracę wcale nie jest satysfakcjonujące i dostateczne. Dzień jest pełen stresu, pośpiechu, zmęczenia i często nieprzyjemnych klientów.

Chelsea Roff również jest kelnerką, a jej historia z pewnością należy do wyjątkowych. Mimo wielu niemiłych sytuacji, zawsze ma na twarzy uśmiech.

Młoda kobieta sama wychowała młodszą siostrę. Chelsea także zmaga się z zaburzeniami odżywiania i prowadzi własną organizację, która innym pomaga przezwyciężyć podobne problemy poprzez praktykę jogi. Mimo kłopotów finansowych i prywatnych, dziewczyna jest szczęśliwa.

Młoda kelnerka z pewnością zasługuje na odpoczynek i spory napiwek. Dlatego kilka osób poruszonych jej historią postanowiło przygotować dla niej niespodziankę.

Ten dzień miał być wyjątkowy. Twórcy popularnego kanału na YouTubie postanowili miło zaskoczyć Chelsea. Takiej zmiany w pracy z pewnością się nie spodziewała. Do restauracji, w której pracuje, wkroczyło kilku podstawionych klientów.

Dla kelnerki ten dzień miał być jak każdy inny. Niczego niepodejrzewająca dziewczyna wykonuje swoją pracę jak zwykle.

Nagle jeden z fałszywych klientów zostawił dziewczynie napiwek. Nie byle jaki, bo aż 1000 dolarów! Chelsea z początku nie mogła uwierzyć w to, co się stało. Gdy jednak dotarło do niej, że mężczyzna wynagrodził ją sporą sumą, natychmiast chciała oddać wszystkie pieniądze.

Współpracownicy jednak odwiedli ją od tego pomysłu, ale Chelsea postanowiła podzielić się napiwkiem z innymi.

To nie był jednak koniec niespodzianek. Kolejni klienci nie zostawili wysokiego napiwku, ale sprezentowali dziewczynie kupon na wycieczkę na Hawaje! Kolejna niespodzianka miała być jednak wyjątkowa i mogła odmienić życie dziewczyny.

Właścicielka klinki psychologicznej również pojawiła się w restauracji. Kobieta prowadzi własny program, który pomaga osobom z zaburzeniami odżywiania.

Doktor Susan Krevoy była niezwykle poruszona historią Chelsea. Godne podziwu osiągnięcia natychmiast przekonały ją, by zaproponować współpracę. Taka propozycja była spełnieniem wszystkich marzeń!

Ostatnią niespodzianką dla kelnerki był nowy samochód! Dziewczyna była absolutnie zaskoczona i poruszona całą akcją.

Przy okazji z wizytą wpadła dawna przyjaciółka Chelsea. Łzom wzruszenia i radości nie było końca. Podziw innych wobec jej osiągnięć i ciężkiej pracy, sprawiły, że los w końcu się do niej uśmiechnął. Cały czas pomagała innym i wreszcie ktoś postanowił pomóc jej.

To z pewnością był najlepszy dzień w pracy Chelsea. Trzeba jednak przyznać, że dziewczyna na to zasłużyła.

Może Cię zainteresować

zamknij