×

Chciała zadźgać 6-letniego syna. Wcześniej jednak powiadomiła policję

Policja w Henderson opublikowała wstrząsający zapis rozmowy telefonicznej pod numerem alarmowym. Słychać na nim małego chłopca, który krzyczy, że mama próbuje go zabić. Czy to możliwe, że matka chciała zadźgać 6-letniego syna?

Chciała zadźgać 6-letniego syna
Zdjęcie: Henderson Police

Kobieta chciała zadźgać 6-letniego syna

Władze w Henderson w stanie Nevada twierdzą, że Claudia Nadia Rodriguez, matka 6-latka, wezwała policję, by ktoś odebrał jej życie. Dyspozytor, który otrzymał niepokojący telefon od 37-letniej kobiety, usłyszał od niej: „Próbują nas zabić. Zmuszają nas do tego. Musimy się zabić”.

W tle słychać było płacz i błagania o pomoc małego dziecka. Chłopiec krzyczał wielokrotnie: „proszę nie rób mi krzywdy” i mówił, że jego mama próbuje go zabić. Następnie połączenie zostaje przerwane, a próba oddzwonienia przez operatora kończy się niepowodzeniem.

Chłopiec cudem przeżył

6-latka zabrano do University Medical Center w Las Vegas. Pomimo 25 ran kłutych, jakie otrzymał od matki, wszystko wskazuje na to, że chłopiec przeżyje. To prawdziwy cud!

Lokalne media skontaktowały się z ojcem dziecka następnego dnia po incydencie. Mężczyzna twierdzi, że jego syn „dobrze sobie radzi”.

Policja z kolei opublikowała nagranie z kamery, dźwięk z rozmowy telefonicznej pod numerem 911, zdjęcie zakrwawionej koszuli małego chłopca i oświadczenie dotyczące zdarzenia. Fotografie ujęć z kamery przedstawiają dwóch policjantów pukających do drzwi mieszkania w Equestrian on Eastern Apartments, przy 10701 S. Eastern Ave.

Widać na nich, jak po wejściu do mieszkania naga matka rzuca się na policjanta. Następuje szarpanina i kobieta wyrywa broń funkcjonariuszowi. Rodriguez zostaje zastrzelona przez partnera zaatakowanego policjanta. Nie podano jednak informacji, który z nich to zrobił.

Chciała zadźgać 6-letniego syna
Zdjęcie: Henderson Police

Matka była zgłaszana

Przed tym incydentem do władz lokalnych złożono wiele raportów na temat dziecka i jego rodziny. Departament Usług Rodzinnych otrzymał siedem wniosków złożonych między czerwcem 2017 r. a majem 2019 r. Dochodzenie w sprawie jednego z zarzutów dotyczących nadużycia wykazało, że było ono bezpodstawne.

W 2017 r. matka była w sporze z ojcem dziecka o opiekę nad nam. Tak wynika z akt sądowych. Tata chłopca, Willie Brandon Jr., twierdził, że Rodriguez stosowała przemoc domową i „krzywdziła fizycznie oraz psychicznie” jego dwoje starszych dzieci z poprzedniego związku. Oskarżyła go jednak o składanie fałszywych zeznań, więc ostatecznie oboje sprawowali opiekę nad ich 6-letnim synem.

Chciała zadźgać 6-letniego syna
Mirror.co.uk/Henderson Police
Źródła: www.mirror.co.uk
Fotografie: Gunmemorial.org (miniatura wpisu), Mirror.co.uk, Gunmemorial.org

Może Cię zainteresować

zamknij