×

Chłopiec chciał mieć fryzurę jak postać z kreskówki. Udało mu się przekonać mamę…

Chłopiec chciał mieć fryzurę jak postać z kreskówki. Przekonał mamę do swojego pomysłu, a ta postanowiła pomóc mu w realizacji tego niezwykłego marzenia. W efekcie jej synek wygląda teraz, jakby skończył 50 lat! Nagranie z tej metamorfozy trafiło do sieci. Zdania internautów są podzielone, bowiem nie wszystkich to śmieszy.

Chciał mieć fryzurę jak postać z kreskówki

Jedni robią tatuaże dzieciom, inni przekłuwają im uszy. Ci mniej odważni stawiają na szalone fryzury. I tak też było z Johanną Clark, której syn zapragnął przejść metamorfozę.

Chłopiec mocno przekonywał matkę, że potrzebuje zmienić fryzurę i miał już nawet konkretną wizję tego, jak chce wyglądać. W końcu kobieta uległa i postanowiła spełnić jego niecodzienną prośbę. Zaprowadziła więc syna do salonu fryzjerskiego i pozwoliła, by obcięto mu włosy na wzór Pana Burnsa, złowrogiej postaci z amerykańskiego serialu „The Simpsons”.

Chciał mieć fryzurę jak postać z kreskówki
TikTok

Nagranie z nową fryzurą chłopca stało się hitem

Johanna Clark nagrała filmik przedstawiający niezwykłą metamorfozę jej syna. Na nagraniu opublikowanym na TikToku pyta: „czy jestem złą matką przez to, że pozwoliłam synowi ściąć włosy jak Pan Burns?”

Trzeba przyznać, że efekt końcowy jest piorunujący, a podobieństwo ogromne. Wideo obejrzano już ponad 7 milionów razy. Wiele osób zachwyca się metamorfozą chłopca. W komentarzach czytamy:

Jesteś świetną mamą, która pozwala decydować o sobie

To zabawne i dla mnie jesteś dobrą mamą

To tylko włosy…. odrosną, a radość u chłopaka ogromna 😁 super

Pozwalasz mu bawić się życiem

ale super 😂 kocham za to poczucie humoru!

Jednak pojawiły się również głosy zwątpienia. Internauci zastanawiają się, czy dzieci nie będą przez to wyśmiewać chłopca i piszą:

Nie jest to mądra decyzja

Wygląda jakby skończył 50 lat!

A Ty, co sądzisz o niezwykłej metamorfozie chłopca? Nagranie z jego nową fryzurą możesz obejrzeć poniżej.

@pink_nade Gargomal or Limmeny Snickets even? #mrburns #gargomal #thesmurfs #amiabadmum #badhairday #pinknade #limenysniket #thesimpsons ♬ original sound – Johanna Clark

Źródła: dziendobry.tvn.pl
Fotografie: TikTok

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij