×

Fani „Ranczo” wstrzymali oddech! Cezary Żak wrzucił zdjęcie z „wójtową” i innymi aktorami

Fani kultowego serialu „Ranczo” mogli dostać lekkich palpitacji serca. Na instagramie Cezarego Żaka pojawiło się zdjęcie z autokaru. Serialowemu wójtowi/proboszczowi towarzyszą inni aktorzy z „Ranczo”!

Wspólne zdjęcie oznacza reaktywację serialu „Ranczo”?

Cezary Żak w jednym autokarze z serialową „wójtową”, w którą wcielała się Violetta Arlak. W tle widać Wojciecha Wysockiego, który zagrał doktora Mieczysława Wezoła. Sprawne oko fanów „Ranczo” dostrzegło też, że na tylnim siedzeniu siedzi Artur Barciś! Serialowy „Czerepa” praktycznie nie odstępował o krok, swojego wójta.

Pojawienie się tych aktorów na jednym zdjęciu faktycznie mogłoby zwiastować reaktywację kultowego serialu. Niestety, fani muszą obejść się smakiem.

Co więc oznacza wspólne zdjęcie z autokaru?

Aktorzy znajdują się właśnie na trasie spektaklu „Dziwna para”. Na scenie będziemy mogli zobaczyć takich aktorów jak: Cezary Żak, Katarzyna Żak, Violetta Arlak, Artur Barciś, Piotr Skarga, Witolda Wielińskiego, Wojciecha Wysockiego i Agnieszkę Michalską.

– Wesoły autobus przez ulice naszej Polski mknie. Dzisiaj Poznań. Jutro Częstochowa. Pojutrze Nowy Sącz – podpisał swoje zdjęcie Cezary Żak

Czy jest szansa na wznowienie serialu?

Plotki o reaktywacji serialu pojawiały się już mediach. W 2019 roku paru aktorów zdradziło, że produkcja kazała im rezerwować terminy i wypisać o świadczenie, że wyrażają chęć pojawienia się w kontynuacji serii. W jednym z wywiadów Grażyna Zielińska odkryła skrawek tajemnicy. Z aktorami toczyły się rozmowy w sprawie drugiej części fabularnego filmu „Ranczo”. Aktorka domyśla się, że produkcja została odwołana ze względu na brak przyznanych pieniędzy.

Aktorzy w wywiadzie dla JastrzabPost zdradzili co myślą o powrocie „Ranczo”:

Może Cię zainteresować

zamknij