24-latka przez swój wygląd była w szkole poniżana. Teraz ogląda się za nią prawie każdy

Metamorfoza tej 24-latki ze Szwajcarii podbija internet. Celine Centino, bo o niej mowa, już w okresie szkolnym przechodziła piekło. Była szarą myszką z aparatem na zębach, z której wyśmiewano się i szydzono bez przerwy. Nękanie źle na nią wpływało, dziewczynka coraz bardziej zamykała się w sobie. Gdy jednak trochę podrosła, powiedziała dość i zrobiła coś dla siebie. Mianowicie wydała ponad 38 tys. funtów na operacje plastyczne.

Internauci byli w szoku, gdy zobaczyli metamorfozę, jaką Celine przeszła. Dziewczyna zmieniła się diametralnie! Wyzwiska usłyszane za czasów szkolnych mocno odbiły się na jej psychice. Hasła typu “brzydka” czy “deska” wyraźnie ją krzywdziły. Postanowiła to zmienić. Pragnęła czuć się dobrze sama ze sobą. Dlatego też zaczęła dorabiać, a każdy grosz oszczędzała. Wszystko po to, by pewnego dnia powiedzieć “jestem piękna”.

 

 

Operacje to duży koszt

Po wielu latach oszczędzania dziewczyna bez wahania poddała się wielu operacjom plastycznym. Piersi powiększała się aż trzy razy do rozmiaru 34FF! Dodatkowo, Celine miała poprawiony nos, kości policzkowe oraz pupę. Łącznie na wszystkie zabiegi wydała 38,700 funtów! (ok. 180 tys. zł). Jak sama wspomina – dopiero teraz jest w stu procentach sobą!

– Byłam szczęśliwą osobą, ale nie czułam się dobrze w mojej własnej skórze. Wiele osób mnie przez to oceniało, ponieważ byłam “brzydka” i w ten sposób przemieniłam się w smutną osobę. Chciałam być znowu szczęśliwa, więc zmieniłam swój styl i wszystko to, czego w sobie nie lubiłam – przyznaje Celine w wywiadzie udzielonym serwisowi dailymail.co.uk

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀Céline👑 (@ccentino)

W ogniu krytyki

Dziewczyna jest teraz gwiazdą internetu i modelką. Jej poczynania na Instagramie śledzi już ponad 50 tys. osób! Sama Celine jest z tego powodu szczęśliwa i stwierdza, że operacje plastyczne zmieniły jej całe życie. Najlepiej wspomina pierwsze powiększenie piersi. To właśnie wtedy zrozumiała, że idzie w dobrym kierunku.

Zawsze chciałam mieć duże piersi. Moje naturalny rozmiar był dosłownie zerowy, więc od dłuższego czasu chciałam mieć piękne kształty, bez bycia ocenianą. Teraz czuje się dobrze we własnym ciele i nareszcie jestem szczęśliwa. Mam życie jakie pragnęłam. I to właśnie czyni ze mnie silną osobę. Jeśli teraz ktoś mówi o mnie złe rzeczy, w ogóle się tym nie przejmuję. Już nikt mnie więcej nie skrzywdzi – mówi Celine.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀Céline👑 (@ccentino)

Mieszane reakcje

Jednak zdarzają się osoby, które nadal twierdzą, że Celine jest brzydka. Niektórzy nawet sugerują, że dziewczyna oszpeciła się operacjami, że wygląda jak plastikowa lala. Zwolennicy Cecile bronią jej decyzji, jednak nie da się zauważyć, że dziewczyna nadal musi bronić się przed falą krytyki.

Ludzie różnie reagują na moją przemianę. Niektórzy mówią, że wyglądam dobrze, inni z kolei twierdzą, że wyglądam zbyt sztucznie. Ale zazwyczaj te miłe komentarze dominują nad tymi negatywnymi. Mężczyźni za mną szaleją! Czuje się dobrze w moim ciele, metamorfoza była dla mnie bardzo pozytywna! – podsumowuje Celine.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀Céline👑 (@ccentino)

Źródło: dailymail.co.uk, dailystar.co.uk, meaww.com | Fotografie: instagram.com, MDWfeatures, imgur.com