×

Prezenterka „Love Island” usiłowała zabić swojego partnera. Mężczyzna sam zdołał wezwać pomoc

Prowadząca popularny reality show „Love Island” usłyszała zarzut pobicia swojego partnera. Ciosy, które zadała mężczyźnie na tyle przeraziły poszkodowanego, że sądził, że kobieta pragnie go zabić. Policjanci byli w szoku.

Bijatyka w mieszkaniu

Caroline Flack zyskała sławę jako prowadząca brytyjską edycję programu „Love Island”. Od lat dbała o wizerunek radosnej i pełnej pozytywnej energii kobiety. Aż do teraz na jej życiorysie nie było żadnej skazy. Wstrząsające zdarzenie miało miejsce na początku grudnia tego roku w Londynie. 40-letnia Caroline i jej partner, Lewis Burton bardzo się pokłócili. Na wezwanie mężczyzny, do ich mieszkania przyjechała policja. Przez telefon Burton miał powiedzieć, że jego dziewczyna „chciała go zabić”.

Na miejscu policja zastała przerażające widoki. Para miała zakrwawione twarze. Caroline postawiono zarzut napadu na swojego chłopaka. Nie przyznała się do winy. Została wypuszczona z aresztu po wpłaceniu kaucji. Sprawa nadal jest w toku. Proces sądowy ma ruszyć z początkiem marca przyszłego roku. Wszystko wskazuje na to, że Flack rzeczywiście może miewać problemy z opanowaniem agresji. Wcześniej zdarzyło jej się już zeznawać przed sądem i przyznała wówczas, że uderzyła swojego partnera w głowę oraz chciała się zabić.

Koniec telewizyjnej kariery

Zarząd stacji telewizyjnej ITV2, która emitowała wspomniany program podjął decyzję o odsunięciu Caroline Flack z funkcji gospodyni szóstej edycji „Love Island”. W nowej odsłonie popularnego show zastąpi ją Laura Whitmore. Chłopak nowej prezenterki, Iain Stirling również pracuje przy realizacji programu. Zajmuje stanowisko lektora. Niestety, utrata pracy w „Love Island” to nie koniec złej passy dla Flack. Kobieta miała poprowadzić także inny program emitowany przez kanał Channel 4, jednak w związku ze skandalem zawieszono realizację projektu. 

Niespodziewana reakcja Burtona

Wiele do myślenia daje reakcja samego Lewisa Burtona. W związku ze Świętami Bożego Narodzenia partner gwiazdy opublikował w Internecie post, w którym ubolewał, że nie może być w tym czasie wraz ze swoją dziewczyną. Napisał:

To bolesne, że nie widzę mojej dziewczyny w czasie świąt. To, czego byłem dzisiaj świadkiem, było okropne. Nie uderzyła mnie lampą. Kłótnie zdarzają się każdego dnia w każdym związku. Żałuję, że nie mogę jej teraz chronić.

Czyżby wybaczył Flack kłótnię i pobicie? A może to świąteczna aura sprawiła, że odpowiedział miłosierdziem na skandaliczne zachowanie dziewczyny.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Twitter.com

Polecane

Może Cię zainteresować