×

Cameron Diaz właśnie została mamą! Nikt nie miał pojęcia o ciąży 47-letniej aktorki

Cameron Diaz zaskoczyła swoich fanów! W mediach społecznościowych pochwaliła się, że właśnie została mamą. Napisała też krótkie oświadczenie w tej sprawie.

Aktorka na emeryturze

Wielu ze smutkiem przyjęło informację, że Cameron Diaz postanowiła przejść na emeryturę. Ostatni raz na ekranie widzieliśmy ją filmie „Annie” z 2014 roku. Aktorka skupiła się na tym, co chciała zrobić od dawna – napisać książkę o zdrowym trybie życia.

Nic z resztą dziwnego, bo 47-letnia aktorka wygląda fenomenalnie! Gwiazda opublikowała swoją pierwszą książkę o wellness „The Body Book” w 2014 r., a następnie kontynuację zatytułowaną „Longevity” w 2016 r. Zaś w 2018 r. ujawniła, że ​​„dosłownie nic nie robi” i „faktycznie przeszła na emeryturę aktorską”.

Prywatność jest dla nich ważna

Na „emeryturze” postanowiła także założyć rodzinę. W 2015 r. poznała Benjiego Maddena, a po 7 miesiącach para wzięła ślub. Wielu nie wróżyło im zbyt udanego związku, bowiem mężczyzna jest młodszy od Diaz o 7 lat.

Jednak para nie narzeka na brak szczęścia, a 3 stycznia 2020 r. małżonkowie pochwalili się wesołą informacją, że zostali rodzicami! Fani nie są w pełni usatysfakcjonowani, bowiem nie zobaczą zdjęć córeczki, której nadali imię Raddix. Na Instagramie Maddenowie udostępnili oświadczenie, że zależy im na prywatności i nie będą publikować zdjęć pociechy:

Szczęśliwego Nowego Roku od Maddenów! Jesteśmy bardzo szczęśliwi, pobłogosławieni i wdzięczni za tę nową dekadę, ogłaszając narodziny naszej córki, Raddix Madden. Natychmiast podbiła nasze serca i dopełniła naszą rodzinę.

Z przyjemnością dzielimy się tymi wiadomościami, ale odczuwamy silny instynkt, aby chronić prywatność naszego malucha. Więc nie będziemy publikować zdjęć ani udostępniać żadnych innych szczegółów poza faktem, że jest naprawdę naprawdę urocza !!!

Od naszej rodziny do wszystkich, przesyłamy naszą miłość i najlepsze życzenia szczęśliwego nowego roku i szczęśliwej nowej dekady. Z poważaniem, Cameron i Benji.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

❤️❤️❤️ @benjaminmadden

Post udostępniony przez Cameron Diaz (@camerondiaz)

Cameron Diaz została mamą, ale czy biologiczną?

Wesoła nowina o pojawieniu się nowego członka rodziny zrodziło pytania odnośnie pochodzenia dziecka. Para została sfotografowana 22 listopada 2019 roku i u Diaz nie widać było brzuszka ciążowego…

Media na całym świecie piszą, że 47-letnia aktorka urodziła córeczkę. Jednak nikt nie wiedział, że Diaz jest w ciąży. Możliwe więc, że para skorzystała z usług surogatki (matki zastępczej – przyp. red.) albo adoptowała dziewczynkę.

Już ponad rok temu spekulowano, że gwiazda leczy się w klinice niepłodności, a w 2019 r. urodzi syna, co okazało się plotką. Maddenowie wtedy nie komentowali tych doniesień.

Czy teraz Cameron faktycznie urodziła? Udało jej się tak długo trzymać w tajemnicy fakt o ciąży?

Źródła: www.pomponik.pl, www.latimes.com, www.eonline.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, Imgur

Polecane

Może Cię zainteresować