Były mąż Meghan Markle ożenił się po raz drugi. Druga żona jest równie piękna jak pierwsza

Ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego to bez wątpienia jedno z największych wydarzeń bieżącego roku. Wydarzenie, o którym pisały media nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale również i na całym świecie. Nie każdy jednak wie, że syn księżnej Diany nie jest pierwszym mężem Meghan. Amerykańska aktorka już wcześniej wyszła za Trevora Engelsona. W sakramentalnym związku wytrwali jednak tylko dwa lata. Teraz okazuje się, że on również ponownie stanął przed ołtarzem. Kim jest jego wybranka?

Meghan była w sakramentalnych związku ze swoim pierwszym mężem przez dwa lata

41-letni Trevor Engelson to producent filmowy, który w latach 2011-2013 był mężem Meghan Markle. Ich wspólne szczęście nie trwało więc długo. Po rozwodzie jako pierwsza życie na nowo ułożyła sobie piękna aktorka. Meghan wyszła za księcia Harry’ego w maju bieżącego roku i uzyskała dumnie brzmiący tytuł księżnej Sussex. Dzisiaj oboje tworzą szczęśliwe i piękne małżeństwo.

Producent filmowy ożenił się po roku znajomości

Trevor na swoją kolej również nie musiał długo czekać, bowiem na ślubnym kobiercu stanął zaledwie 5 miesięcy później. Producent filmowy po roku znajomości powiedział sakramentalne „tak” Tracey Kurland, która jest córką znanego i cenionego w Wielkiej Brytanii multimilionera. Ojciec świeżo upieczonej panny młodej pełni wysokie funkcje w Countrywide – największej agencja nieruchomości na wyspach. Biznesmen 12 lat temu sprzedał swoje akcje za 200 milionów dolarów, a więc około 760 milionów złotych.

Kameralne przyjęcie, które znacznie odbiegało od uroczystości Meghan i Harry’ego

Piękny ślub odbył się w Hidden Hills w Kalifornii. To właśnie tam mieszkają zamożni rodzice Tracey. Huczne przyjęcie znacznie odbiegało jednak od nagłaśnianego wszędzie ślubu Meghan i Harry’ego. Miało bowiem charakter kameralny, choć materiał wyemitowała stacja DailyMailTV!

„Najszczęśliwszy facet, jakiego znam”

Uwagę zwracała chociażby meksykańska stylizacja, w której wyróżniał się tradycyjny bar z tequilą. Na pierwszy rzut oka dało się zauważyć, że państwo młodzi wyglądali ze sobą na bardzo szczęśliwych o czym świadczyć mogą chociażby słowa Kurland. Na swoim Instagramie, gdzie zamieściła zdjęcie ze swoim mężem, napisała:

Najszczęśliwszy facet, jakiego znam

Oby te słowa towarzyszyły jej już na zawsze, a ich związek z dnia na dzień stawał się coraz piękniejszy. Gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Źródło: eonline.com, aol.com | Fotografie: google.pl, instagram.com, instagram.com