×

Była żona Sylvestra Stallone urodziła piąte dziecko. Jego tata jest młodszy o niej o 15 lat

Jakiś czas temu pisaliśmy artykuł o modelce, która jest w ciąży ze starszym od siebie o kilkadziesiąt lat milionerem. Ich związek wywołuje burzę i ludzie, zwłaszcza ci bardziej sceptyczni, próbują dociec, jak to się stało, że tak piękna i młoda kobieta związała się z kimś starszym od jej ojca.

W tym przypadku historia ma nieco inny wymiar. To także miłosne perypetie z różnicą wieku w tle, ale w tym przypadku starsza jest kobieta, która także była w ciąży. Mowa o 54-letniej Brigitte Nielsen, która była niegdyś żoną Sylvestra Stallone. Niestety ich małżeństwo trwało tylko dwa lata. Kobieta jednak nie miała zamiaru popadać w depresję i już po dwóch latach miała kolejnego ukochanego.

Zawsze szokowała

Nie była taka jak większość aktorek w jej czasach świetności. Miała pomysł na siebie i od zawsze starała się go realizować.

Dzieci i kilka rozwodów

Była żona Sylvestra nie kryła się z tym, że ma młodszego o 15 lat partnera, ale dopiero w maju na Instagrmie pochwaliła się tym, że z mężem spodziewają się dziecka. Ona i Mattia, jej piąty mąż, pobrali się w 2006 roku. Podczas gdy jest to jego pierwsze małżeństwo, Brigitte ma czwórkę dorosłych dzieci z poprzednich związków.

Emocje, które sięgnęły zenitu

54-latka przyznawała, że obawiała się o swoją ciążę, ale posłuchała serca i tego, że chciała mieć potomka z 39-letnim partnerem.

Wyczekiwany poród!

28 czerwca udostępniła na swoim koncie zdjęcie tuż po porodzie, które podpisała: „Nasza najdroższa mała Frida, nasza prawdziwa miłość”. W licznych wywiadach, których udziela, zwierzyła się, że nie do końca była dobrą mamą dla czwórki swoich chłopców, ponieważ walczyła z uzależnieniem od alkoholu w przeszłości:

Czasami byłam złą mamą – kiedy wybierasz butelkę zamiast swoich dzieci, nie jest z Tobą dobrze. Ale dziś to wiem i cieszę się, że mamy taki kontakt. To, że urodziłam w wieku 54 lat nie oznacza, że moje dziecko będzie cierpieć. Młodszy mąż to także ogromne wsparcie

Może Cię zainteresować

zamknij