×

W czasie ślubu pojawia się w białej sukni była pana młodego. Klęczy i błaga go o powrót

Co może nie wypalić w czasie ślubu i wesela? Lista jest długa! Sukienka może się popruć, goście mogą nie dopisać, ktoś może zemdleć, orkiestra może przynudzać, a i są takie spotkania rodzinne, gdzie pojawiają się bijatyki. Ciężko nad tym wszystkim zapanować, ale najważniejsze jest to, aby para młoda wiedziała, że nie ma idealnych spotkań rodzinnych.

Czy tak samo myśleli ci młodzi? Ciężko stwierdzić, ale jedno jest pewne – wszyscy zapamiętają ich wesele na lata

Wszystko wyglądało idealnie. Para Młoda ślubowała sobie miłość, wpatrzeni w siebie wyznawali tak ważne dla wszystkich nowożeńców słowa, gdy w jednej chwili tuż obok nich pojawiła się… kobieta w sukni ślubnej. Wszyscy byli w szoku.

Tą drugą panną młodą była dziewczyna, z którą kiedyś spotykał się pan młody. Nikt nawet nie podejrzewał, że ona pojawi się w czasie ceremonii

Dziewczyna zaczęła błagać byłego chłopaka o wybaczenie. Krzyczała, że to wszystko to była jej wina i ona bierze na siebie całą odpowiedzialność, ale niech on jej teraz wybaczy i niech spróbują jeszcze raz, a zamiast aktualnej żony, niech wybierze ją. Wszyscy byli w szoku! Panna Młoda nie kryła oburzenia i zniesmaczenia sytuacją, dlatego zdecydowała się opuścić miejsce ceremonii.

Nieoficjalnie mówi się, że to pan młody zerwał z byłą dziewczyną, ponieważ nie odpowiadało mu to, jaki ma charakter. Nie mógł znieść jej temperamentu i wybuchowego podejścia do życia – chyba wiemy o co mu chodziło ?

Jego była dziewczyna błagała go, aby wybaczył jej i dał jej kolejną szansę, podczas gdy mężczyzna trzymał rękę oszołomionej narzeczonej, próbując ją uspokoić

Panna młoda i członkowie jej rodziny byli przerażeni pojawieniem się byłej dziewczyny pana młodego na ślubie. Mężczyzna próbował jeszcze załagodzić sytuację, łapiąc swoją ukochaną za twarz i czule patrząc jej w oczy, ale musiało to być dla niej nie do zniesienia (wcale się nie dziwimy!). Wyszła, nie reagując na to, co robi jej partner.

Nie chcemy nawet zastanawiać się nad tym, jak musiała czuć się ta kobieta. Dla większości pań to właśnie dzień ślubu jest tą chwilą, na którą czeka się całe życie, a w tej historii ten dzień będzie koszmarem, do którego panna młoda nie będzie chciała sięgać pamięcią. To, co miało być bajką, zamieniło się w koszmar…

Użytkownicy Weibo, chińskiego odpowiednika Twittera, wyrazili swoje poparcie dla panny młodej i potępili „nierozsądną” byłą dziewczynę

Komentujący podkreślali, że właśnie dlatego nie powinno się mieć kontaktu z byłymi, a ci wykazujący się większym poczuciem humoru pisali, że pan młody mógł namówić obie kobiety na ślub. Dla internautów może to i powód do żartów, ale my nie chcielibyśmy znaleźć się w tej sytuacji! Film z „weselnego” zajścia możecie zobaczyć niżej.

Czy ktoś z Was jest w stanie racjonalnie wytłumaczyć zachowanie tej kobiety?!

Fotografie: YouTube

Może Cię zainteresować