×

Matka napisała otwarty list z przeprosinami za zachowanie swojej niezadolonej z życia córki

Nicole Poppic z Kalifornii jest matką trójki dzieci, a jej najstarsza córka Cara jest nastolatką, która ma swoje chimery i nie ma zamiaru dostosowywać się do panującego w domu porządku. Trzeba zawsze czekać na nią, aby zeszła na śniadanie, nie wspominając już o porannym wstawaniu. Droga do szkoły także wydłuża się dramatycznie, ponieważ Cara ma zawsze na wszystko czas.

Jej mama ma dość tego, że córka ciągle spóźnia się do szkoły, dlatego postanowiła napisała oficjalne przeprosiny i tym samym zwraca się także do rodziców, którzy są w podobnej sytuacji…

1

Do wszystkich tych, których może to dotyczyć:

Cara znów dziś się spóźnia a wszystko przez „nastolactwo” – zjawisko, które opanowało nastolatki na całym świecie i niestety nie ma na nie lekarstwa. Objawy są zróżnicowane, ale dziś rano moja córka miała ogromny problem z tym, aby wstać z łóżka. Nie dawała żadnych oznak życia aż do teraz, gdy jej telefon komórkowy wyleciał przez okno samochodu. Dajcie znać, czy macie podobnie.

Dzięki,

Nicole Poppic.

2

List Amerykanki został udostępniony ponad 32 tysięcy razy i na pewno w 100% byli to rodzice, którzy absolutnie nie rozumieją zachowania swoich dorastających dzieci i z przymrużeniem oka opisują swoją sytuacje, które niekiedy wydają się być naprawdę bez wyjścia. Bo czy komukolwiek udało się kiedyś wygrać z nastolatką?

Może Cię zainteresować

zamknij