×

Kupił w Żabce bułkę z reklamy. W rzeczywistości mocno odbiegała od tego, co przedstawia zdjęcie

Na pewno większość z Was zna te zdjęcia produktów, które przedstawiają rzeczywistość i oczekiwania. Najczęściej do takich zabawnych zdarzeń dochodzi, gdy zamawiamy coś z Chin. Sukienka za kilkanaście złotych, która miała nam posłużyć jako kreacja na najbliższe wesele, sprawdzić się może jedynie jako strój na bal karnawałowy dla naszej córki, ponieważ nie wejdzie nam w nią nawet głowa.

No tak… Reklama dźwignią handlu!

Nie inaczej jest na naszym rodzimym podwórku, gdzie produkty spożywcze odbiegają znacznie od tego, co widnieje na bilbordzie, zapraszającym do kupna. I tak zrobił właśnie pewien użytkownik serwisu wykop.pl, który wybrał się na zakupy do Żabki. Był głodny, dlatego uznał, że „Mega Pajda” w sam raz zaspokoi go. Przyznacie sami, że wygląda zachęcająco, prawda?

Rozczarowanie to mało powiedziane?

Dobrze wiemy, że nie zawsze reklama odzwierciedla rzeczywistość, ale tym razem w szoku jestem nawet ja (świadomy konsument). Sklep Żabka reklamuje MIĘSNĄ PAJDĘ, jak widać na zdjęciu czy to na stronie czy na bannerach w sklepie jest to bułka czy ciasto z sosem, warzywami typu ogórki oraz dużą ilością mięsa. Rzeczywistość wygląda jednak zupełnie inaczej… Oto oczekiwania vs Rzeczywistość w wykonaniu wyżej wspomnianego sklepu spożywczego (czy jak kto woli placówki pocztowej. A zamiast serwetki dostałem śmierdzący papier… Nie polecam!

Jawne oszustwo?

Nie do końca wiemy, jaki związek ta bułka ma z banerem. Czy naprawdę na każdym kroku musimy być oszukiwani? Na pewno Wy także przeżyliście w swoim życiu coś podobnego, ale przymknęliście na to oko, bo po co kłócić się o taką drobnostkę. I właśnie tym wygrywają pomysłodawcy – bo wiedzą, że i tak nikt z nas nie podejmie się próby wyjaśniania tego, co się stało z bułką, która miała wyglądać jak ta ze zdjęcia.

Mieliście kiedyś podobną sytuację?

Może Cię zainteresować