×

30-latek poderżnął żonie gardło i patrzył, jak się wykrwawia. Obok spała ich córeczka

Horror w Opolu Lubelskim. 30-letni Rafał brutalnie zamordował swoją żonę Ewelinę, z którą razem wychowywał roczną Liliankę. Po rodzinnym dramacie dziewczynka trafiła pod opiekę babci. Jaki los czeka mordercę? Właśnie rozpoczął się jego proces.

Wyglądali na szczęśliwą rodzinę. Wszystko to były jednak tylko pozory

27-letnia Ewelina i 30-letni Rafał mieszkali na co dzień w centrum Opola Lubelskiego. Oboje wychowywali roczną Liliankę. Rodzina na pierwszy rzut oka wyglądała na szczęśliwą. Dziś już wiadomo, że były to tylko pozory. Oboje kłócili się znacznie częściej, niż mogłoby się wydawać. Powodem były oczywiście pieniądze i praca Rafała, który był zawodowym kierowcą tira. I choć bardzo często nie było go w domu, nie zarabiał wiele. Na domiar złego w ostatnim czasie nie wiele brakowało, a straciłby pracę po tym, jak spowodował dość poważną stłuczkę.

Kłócili się o pieniądze. Ewelina opiekowała się córeczką, nie pracowała. Skarżyła się, że nie starcza im na życie – opowiadają znajomi kobiety

Horror w Opolu Lubelskim. Brutalnie zamordował swoją żonę

Do tragedii doszło w październiku w ubiegłym roku. Rafał i Ewelina ustalali szczegóły dotyczące chrztu córeczki, podczas gdy mała już spała. Kiedy przeszło do kalkulacji kosztów, między małżonkami wybuchła kłótnia o pieniądze, która przerosła 30-letniego mężczyznę. Rozwścieczony mąż rzucił Ewelinę na łóżko, usiadł na niej i poderżnął gardło. Z ustaleń wynika, że mężczyzna musiał przyglądać się, jak 27-latka wykrwawia się i umiera. Kobieta nie miała szans na przeżycie.

30-letni Rafał trafił w ręce policji. Przyznał się do zabójstwa, ale nie chciał opisywać szczegółów zdarzenia. Prokuratura uznała już, że mężczyzna nie działał w obronie własnej. Właśnie rozpoczął się jego proces.

Powinien zostać skazany na dożywocie?

Brutalnie zamordował swoją żonę

Imgur

Polecane

Może Cię zainteresować